Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
fffhe
3.85

Audi A6

Audi A6 Avant '2004Audi A6 '2004Audi A6 '2004Audi A6 '2004

W roku 1994 nieco przestarzała już limuzyna Audi 100 zastąpiona została przez nowocześniejszy model A6, który już trzy lata później przeszedł poważną modernizację.

Obok czterodrzwiowej limuzyny dostępny jest także pięciodrzwiowy Avant, czyli odmiana kombi. Szeroka oferta silnikowa, doskonała jakość wykończenia, wiele wersji wyposażenie oraz prestiż marki sprawiają, że auto cieszy się niesłabnącą popularnością i ma wierne grono nabywców. Najnowsza wersja C6 dostępna jest z takimi udogodnieniami, jak: system Adaptive Cruise Control, utrzymujący właściwy odstęp i prędkość samochodu, dopasowując je do natężenia ruchu, adaptacyjne zawieszenie pneumatyczne (Adaptive Air Suspension) i dynamiczne oświetlenie zakrętów.

Oczywiście zważywszy na wyższą, niż u większości konkurencji cenę nie jest to model kupowany masowo, co jednak stanowić może o jego większej atrakcyjności dla potencjalnego klienta.

W 2005 roku na salonie samochodowym w Genewie limuzyna Audi A6 została wybrana "Europejskim Autem Nr 1", należy do niej także prestiżowy tytuł "Word Car of The Year 2005", wyróżniono ją również mianem "Żółtego Anioła 2005", przyznawanego przez ADAC za najmniejszą awaryjność. Przełożyło się to na wyniki – w 2005 roku A6 było najczęściej sprzedawanym modelem średniej klasy w Europie.

Ceny nowych modeli

Audi A6 - Fotogalerie

Ostatnie 24 wiadomości związane z Audi A6:

Elektryczne modele Audi na ekspozycji Poznań Motor Show 2019

Elektryczne modele Audi na ekspozycji Poznań Motor Show 2019 Poznań Motor Show 2019, jest okazją dla zaprezentowania po raz pierwszy w naszym kraju w pełni elektrycznych modeli: Audi Q4 e-tron concept oraz dwóch modeli studyjnych Audi Elaine i Audi PB18 e-tron.

Audi A6 oraz Audi Q8 nagrodzone w plebiscycie Auto Świat Moto Awards 2018

Audi A6 oraz Audi Q8 nagrodzone w plebiscycie Auto Świat Moto Awards 2018 Dwa modele rodem z Ingolstadt zostały dziś nagrodzone w rozstrzygnięciu plebiscytu Auto Świat Moto Awards 2018. Audi A6 zwycięża w kategorii „Klasyczna elegancja”. Audi Q8 drugie w kategorii „Prestiż na wyższym poziomie”.

Pięć gwiazdek dla nowego Audi A6 w teście Euro NCAP

Pięć gwiazdek dla nowego Audi A6 w teście Euro NCAP Nowa biznesowa limuzyna spod znaku czterech pierścieni czyli Audi A6, została oceniona i otrzymała 5 gwiazdek w najważniejszym teście bezpieczeństwa w Europie.

Nowe Audi A6 Avant dostępne w polskich salonach

Nowe Audi A6 Avant dostępne w polskich salonach W salonach dealerskich czterech pierścieni w całej Polsce zamawiać już można najnowsze Audi A6 Avant. Samochód ten to ikona wszechstronności w klasie premium – auto, które odpowiada najbardziej zróżnicowanym potrzebom kierowcy.

Aktualizacja w klasie biznes: nowe Audi A6 Limousine

Audi-A6-Limousine 22Nowe Audi A6 jest jeszcze bardziej wszechstronne niż kiedykolwiek wcześniej. Wpływają na to konsekwentna cyfryzacja, podwyższony komfort, bardziej sportowy charakter i elegancka stylistyka podkreślająca nowoczesną technikę. W pełni cyfrowy ...

Avant-garda: nowe Audi A6 Avant

Audi-A6-Avant-2018 10Nowe Audi A6 Avant udanie łączy dynamiczną stylistykę z gamą rozwiązań przydatnych podczas codziennego użytkowania oraz z wieloma możliwościami aranżacji. Tylna część pojazdu o uderzającej stylistyce, mieści bagażnik o ogromnych ...

Pozostałe artykuły ...