Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
eeeee
brak opinii

Audi e-tron

Ceny nowych modeli

Ostatnie 21 wiadomości związane z Audi e-tron:

Audi e-tron zwycięża w plebiscycie MotoAs Interii 2019

Audi e-tron zwycięża w plebiscycie MotoAs Interii 2019 Portal informacyjny Interia już po raz czwarty zorganizował plebiscyt MotoAs Interii, wyłaniający najlepsze samochody dostępne na polskim rynku.

Nowa jakość na długich trasach - moc ładowania Audi e-tron

Nowa jakość na długich trasach - moc ładowania Audi e-tron Modelem e-tron koncern Audi dostosowuje elektromobilność do długich tras - także dzięki mocy ładowania, wyróżniającej ten model wśród konkurentów.

Elektryczna radość jazdy: Audi e-tron

Audi-e-tron-2019Audi e-tron to pierwszy w pełni elektryczny, seryjnie produkowany samochód spod znaku czterech pierścieni. Ten SUV klasy wyższej charakteryzuje się sportowym charakterem i doskonałymi walorami użytkowymi. Dwa silniki elektryczne, w ...

Audi wygrywa w czterech z dziesięciu kategorii

Audi wygrywa w czterech z dziesięciu kategorii Audi odnosi ogromny sukces w głosowaniu na "Najlepszy samochód z napędem na cztery koła roku 2019”. Najlepsze w swych klasach: Audi Q2, Audi Q5, Audi A6 allroad i Audi e-tron.

Audi wyróżnione w plebiscycie Best Cars 2019

Audi wyróżnione w plebiscycie Best Cars 2019 W edycji Best Cars 2019, w kategorii "Najnowsza technologia", pierwsze miejsce zdobyła marka Audi. Wyróżnienie wręczone zostało czterem pierścieniom podczas uroczystej gali na Poznań Motor Show 2019.

Europejski debiut Audi e-tron GT concept w Genewie

Europejski debiut Audi e-tron GT concept w Genewie Audi przedstawia model e-tron GT concept na Geneva Motor Show 2019. Za przygotowanie tego modelu studyjnego do wersji produkcyjnej odpowiada spółka-córka Audi, Audi Sport GmbH.

Pozostałe artykuły ...