Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
eeeee
brak opinii

Audi e-tron

Ostatnie 14 wiadomości związane z Audi e-tron:

Audi e-tron nagrodzone statuetką Mobility Trends 2018

Audi e-tron nagrodzone statuetką Mobility Trends 2018 Audi e-tron, najnowszy, w pełni elektryczny model czterech pierścieni, nagrodzony został statuetką "Złotego Bella" za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii "Technologiczne auto roku 2018"

CES 2019 - Audi zamienia samochód w platformę doświadczeń virtual reality

Audi-CES2019 7Podczas targów Consumer Electronics Show (CES) odbywających się w Las Vegas, Audi na nowo definiuje pojęcie rozrywki w samochodzie. W przyszłości pasażerowie tylnego rzędu siedzeń będą mieli możliwość jeszcze bardziej realistycznego ...

Audi e-tron quattro wygrywa w plebiscycie Tech Awards 2018

Audi e-tron quattro wygrywa w plebiscycie Tech Awards 2018 Podczas zakończonej wczoraj wieczorem gali plebiscytu Tech Awards 2018, pierwszy w pełni elektryczny model rodem z Ingolstadt - Audi e-tron - otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii „Technologie w motoryzacji”.

Koncepcyjne Audi e-tron GT

Audi-e-tron-GT 18W Los Angeles, światowej stolicy filmu, na odbywającej się tam wystawie motoryzacyjnej cztery pierścienie przedstawiają nową gwiazdę. Zobaczyć tu można przygotowane specjalnie na to wydarzenie auto koncepcyjne - czterodrzwiowe, napędzane ...

Audi e-tron Charging Service uzupełnia paletę możliwości ładowania

Audi e-tron Charging Service uzupełnia paletę możliwości ładowania Usługa ładowania premium dostępna w 72 tysiącach punktów na terenie 16 krajów Unii Europejskiej - w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej usługa ruszy w późniejszych miesiącach.

Rozpoczęcie produkcji Audi e-tron

Rozpoczęcie produkcji Audi e-tron Audi startuje w przyszłość. W zakładach Audi w Brukseli rozpoczęła się seryjna produkcja Audi e-tron. Pierwszy w pełni elektryczny SUV marki z Ingolstadt charakteryzuje się zasięgiem odpowiednim dla codziennego użytkowania.

Pozostałe artykuły ...