Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
fffhe
3.89

Audi A8

Audi A8 '2010Audi A8 '2010Audi A8 '2010Audi A8 '2010

Największym i najbardziej luksusowym samochodem produkowanym przez Audi jest model A8.

Ten bezpośredni następca modelu 200 oferowany jest tylko jako limuzyna w wersji sedan. Topowe Audi to idealny wprost pojazd dla naprawdę zamożnych osób potrzebujących reprezentacyjnego auta na najwyższym poziomie. Chodzi tu zarówno o doskonałe silniki, niezrównaną jakość wykonania, jak i prestiżowy wizerunek. Całości dopełnia bardzo bogate wyposażenie oraz możliwość zakupu wersji przedłużonej, zapewniającej jadącym na tylnych siedzeniach jeszcze więcej przestrzeni i komfortu.

W 1997 roku na salonie genewskim Audi zaprezentowało prototyp Audi A8 Coupé, które w roku 2002 poddano nawet serii testów, ale samochód nie wszedł do produkcji.

W listopadzie 2009 zaprzestano produkcji drugiej generacji Audi A8. Na koniec tego samego miesiąca czyli już 30 listopada 2009 roku zaprezentowano nową, trzecią generację - Audi A8 D4, która była jedną z najważniejszych premier salonu w Detroit na początku 2010 roku.

Ceny nowych modeli

Audi A8 - Fotogalerie

Ostatnie 25 wiadomości związane z Audi A8:

Predyktywne aktywne zawieszenie we flagowym modelu Audi A8

Predyktywne aktywne zawieszenie we flagowym modelu Audi A8 Audi oferuje kolejną zaawansowaną technicznie innowację w luksusowej limuzynie A8. Na początek, predyktywne aktywne zawieszenie dostępne będzie w Audi A8 z benzynowymi silnikami TFSI.

Audi A8 z nagrodą Auto Lider 2018

Audi A8 z nagrodą Auto Lider 2018 Podczas uroczystej gali, która odbyła się kilka dni temu w Warszawie, Audi A8 ogłoszone zostało zwycięzcą plebiscytu Auto Lider 2018 w kategorii "Auto klasy wyższej / luksusowe".

Audi A8 Samochodem Roku Playboya 2018

Audi A8 Samochodem Roku Playboya 2018 Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Warszawie, głosami jury Samochodem Roku Playboya 2018 ogłoszono flagową limuzynę spod znaku czterech pierścieni - Audi A8.

Audi A8 zdobywa nagrodę dla najbardziej luksusowego samochodu świata

Audi A8 zdobywa nagrodę dla najbardziej luksusowego samochodu świata Audi A8 otrzymało nagrodę dla najbardziej luksusowego samochodu świata „World Luxury Car 2018”. Wyróżnienie zostało przyznane podczas Wystawy Motoryzacyjnej w Nowym Jorku.

Nowe Audi A8 prezentuje przyszłość samochodów klasy luksusowej

Audi-A8Czwarta generacja flagowego modelu marki z Ingolstadt, ze swym nowym językiem stylistycznym, innowacyjną koncepcją obsługi dotykowej i konsekwentną elektryfikacją napędu, po raz kolejny stanowi wyznaczany przez „Przewagę Dzięki ...

Początek sprzedaży nowego Audi A8

Audi-A8-2017Podczas Audi Summit w Barcelonie, koncern z Ingolstadt zaprezentował premierowo nowy model Audi A8. Polscy klienci mogą zamawiać luksusową limuzynę już od 13 października. Zupełnie nowa jakość stylistyki, nowatorsko rozwiązane zawieszenie, ...

Pozostałe artykuły ...