Nowe Audi A6 i gama sportowych modeli na Poznań Motor Show 2018

Nowe Audi A6 i gama sportowych modeli na Poznań Motor Show 2018 26.03.2018
Już 5 kwietnia rozpoczyna się najważniejsza w naszym kraju wystawa motoryzacyjna, Poznań Motor Show 2018. Audi w tym roku przedstawi w Poznaniu swój najnowszy model - limuzynę klasy wyższej, Audi A6

Zwiedzający stoisko czterech pierścieni na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich będą mieli również okazję zobaczyć po raz pierwszy w Polsce model koncepcyjny, będący studyjną wizją autonomicznego samochodu przyszłości.

Na zbudowanej według spójnej koncepcji ekspozycji Audi na Poznań Motor Show 2018, zwiedzający ujrzą zarówno pojazdy premierowe, jak i modele dobrze już znane. W Poznaniu, swą polską premierę będzie miało nowe Audi A6 – ósma już generacja luksusowej limuzyny rodem z Ingolstadt, będąca emanacją nowego języka stylistycznego Audi.

Nowe Audi A6

„Koncern Audi kontynuuje swą ofensywę modelową w segmencie pojazdów luksusowych. Nowe Audi A6 jest tego najlepszym przykładem. Czy to digitalizacja, czy poziom komfortu, czy sportowy charakter – nowe Audi A6 o dynamicznym, a zarazem eleganckim charakterze, to wszechstronnie utalentowany reprezentant klasy luksusowych limuzyn” – mówi Leszek Kempiński, PR Manager Audi. „W Poznaniu pokażemy również dwa inne luksusowe, wpisujące się w tą ofensywę modele, które swe premiery miały niedawno - nowe Audi A8 i nowe Audi A7.”

Specjalne miejsce na ekspozycji czterech pierścieni zajmie autonomiczny i w pełni elektryczny studyjny samochód przyszłości.

Nowe Audi A6

„Jako koncepcja stylistyczna, to czterodrzwiowe auto z układem siedzeń 2+2, jest ogromnym skokiem w przyszłość, ukazującym jak w nadchodzących dziesięcioleciach wyglądać może stylistyka zewnętrzna i wewnętrzna samochodu. Pojazd ten w wizjonerski sposób łączy innowacje w zakresie napędu, zawieszenia, cyfryzacji i równowagi środowiskowej” – podkreśla Leszek Kempiński.

Stoisko czterech pierścieni tradycyjnie już zlokalizowane będzie w pawilonie 3A MTP. Zobaczyć będzie można na nim nie tylko luksusowe nowości spod znaku czterech pierścieni, ale również gamę innych, znanych już modeli. Audi Sport reprezentować będą Audi RS 3 Limousine, Audi RS 4 oraz najbardziej sportowe z nich Audi RS 5. Na ekspozycji pojawią się też cieszące się popularnością SUV’y: Audi Q2, Audi Q7 oraz usportowione Audi SQ5.

Konferencja prasowa Audi odbędzie się dnia 5 kwietnia, o godzinie 11:00.

Źródło: Volkswagen