Dobre noty dla Audi A6 w raporcie DEKRA

Dobre noty dla Audi A6 w raporcie DEKRA12.01.2009
W ubiegłorocznym raporcie awaryjności, wydanym przez organizację rzeczoznawców DEKRA, Audi A6 zostało uznane za "Najlepsze we wszystkich klasach przebiegu". Ta czołowa światowa organizacja zajmująca się badaniami pojazdów ...

...przedstawiła wyniki ubiegłorocznego raportu awaryjności DEKRA 2009 w Stuttgarcie.

Tytuł ten DEKRA przyznaje modelom, które przez długi okres przebiegu wykazują najmniejszą liczbę awarii i tym samym oznaczają się wysoką jakością w długim terminie. Raporty awaryjności sporządzane przez inne organizacje opierają się na wieku samochodu. DEKRA oferuje nabywcom samochodów miarodajną ocenę poszczególnych modeli, opierającą się na wynikach ponad 15 milionów przeprowadzonych przeglądów technicznych, która może być przez nich wykorzystana przy podejmowaniu decyzji o zakupie samochodu.

Audi A6 jest nie tylko najbardziej niezawodną, lecz także najpopularniejszą limuzyną biznesową na rynku. Zarówno w Europie, jak i na innych kontynentach znajduje się na czołowej pozycji w swoim segmencie. W 2007 roku na całym świecie Audi sprzedało ponad 234.000 samochodów tego modelu.

Źródło: Audi