Audi A1: odliczanie rozpoczęte

Audi A1: odliczanie rozpoczęte24.12.2009
Wprowadzając na rynek nowe Audi A1, marka Audi stanie się pierwszym producentem oferującym samochody klasy premium w segmencie aut sub-kompaktowych. Grupę docelową stanowią młodzi ludzie, którzy będą mogli cieszyć się ...

...nowymi standardami jakości, najnowszą technologią i niepowtarzalną stylistyką. Oczekiwanie na najnowszy model Audi zakończy się na początku lutego, kiedy Audi A1 świętować będzie swoją internetową premierę. Do tego czasu samochód pozostanie owiany tajemnicą, jednak niektóre szczegóły będzie można dojrzeć "przez dziurkę od klucza". W ciągu najbliższych tygodni, eksperci Audi odsłonią on-line wszystkie szczegóły dotyczące wyglądu zewnętrznego oraz produkcji samochodu, jeszcze przed ujawnieniem pierwszych zdjęć samochodu.

Po premierze on-line, kurtyna pójdzie jeszcze bardziej w górę: w oczekiwaniu na światową premierę na targach motoryzacyjnych w Genewie (marzec 2010), Audi odsłoni kolejne szczegóły dotyczące samochodu: zastosowane technologie, dynamikę jazdy, wydajność. Członkowie zarządu Audi będą odpowiadać on-line na pytania zadane przez internautów.

Audi A1 ma już swoich fanów na Facebooku. Dodatkowych informacji o nowym modelu Audi można szukać również na kanale Audi YouTube oraz na kanale A1 Twitter.

Źródło: Audi