Audi na 61. targach zabawek w Nurnberg

Audi na 61. targach zabawek w Nurnberg04.02.2010
Tego jeszcze nie było: AUDI AG jako pierwszy producent samochodów zaprezentuje swoje produkty na 61 targach zabawek w Nurnberg. Na stoisku marki z czterema pierścieniami zwiedzający będą mogli zobaczyć wybrane modeliki samochodów ...

...oraz nowe zabawki ze świata dziecięcego Audi. 61 targi zabawek w Nürnberg odbywają się od dziś do 9 lutego.

Audi na 61. targach zabawek w Nurnberg 1 Zdalnie sterowane samochody, pluszowe auta oraz miś w stroju kierowcy wyścigowego Audi – podczas debiutu na targach zabawek quattro GmbH, firma - córka AUDI AG, zaprezentuje wyjątkowe modeliki samochodów i zabawki związane z motoryzacją. Perełką na stoisku marki z czterema pierścieniami będzie model srebrnej strzały Auto Union Typ C w skali 1:2.

Pokazane zostaną również pluszowe TT, miś w stroju kierowcy wyścigowego oraz samochody Audi dla dzieci – Audi Kids Car i Audi Junior quattro. Audi postanowiło wziąć udział w targach zabawek w Nürnberg jako pierwszy producent samochodów, aby zwrócić uwagę na swoją szeroką ofertę zabawek. „To bardzo interesujący projekt” – mówi Caroline Gerberding, odpowiedzialna za targi i prezentacje w firmie quattro GmbH. „Po raz pierwszy na targach nie chodzi o to, aby w centrum uwagi znajdowały się nasze samochody, lecz nasz „mały świat” Audi.”

Targi zabawek w Nürnberg należą do najważniejszych na świecie targów tej branży. Od 4 do 9 lutego 2 700 wystawców będzie prezentowało swoje produkty.

Źródło: Audi