Audi A7 - nowe zdjęcia szpiegowskie

Audi A7 - nowe zdjęcia szpiegowskie30.06.2010
Audi A7 przechodzi wyczerpujące testy na drogach Austrii, co potwierdzają najnowsze zdjęcia szpiegowskie. Zdjęcia zostały wykonane podczas wspólnych testów z modelem A8, dzięki czemu widać, iż samochody posiadają podobne pasy przednie.

Wersja A7 prezentuje się jednak bardziej „zadziornie” od większego brata, przez co przypadnie do gustu klientom o sportowym zacięciu. Oprócz dynamicznego nadwozia, Audi A7 będzie charakteryzowało się niezwykle ekskluzywnym wnętrzem. Znajdą się w nim w pełni regulowane fotele z przodu i z tyłu, a także systemy rozrywkowo-informacyjne, włączając w to najnowszą wersję układu MMI.

Nadwozie zostanie osadzone na przedłużonej płycie podłogowej modelu A5 Coupe, a dodatkowo samochód zostanie wyposażony w pneumatyczne zawieszenie, które zadba o precyzyjne prowadzenie.

Pod maską będzie mógł pracować jeden z czterech silników. 3-litrowa jednostka V6 produkująca 272 KM, 377-konny silnik V8 o pojemności skokowej 4,2-litra, 3-litrowy diesel o mocy 253 KM oraz silnik 4,2-litra TDI rozwijający 355 KM.

W planach są także ekstremalne wersje S7 i RS7. W tym przypadku do napędu posłużą silniki o mocy 450 KM (S7) oraz 580 KM (RS7). Napęd będzie przenoszony na wszystkie cztery koła za pośrednictwem 7-biegowej przekładni dwusprzęgowej.

Audi A7 zadebiutuje podczas tegorocznych targów w Paryżu.

Tutaj można zobaczyć zdjęcia Audi A7.

Źródło: foto: Audi, informacja: Moto Target