Manipulacja autorstwa Audi

Manipulacja autorstwa Audi18.03.2011
Karoseria nowego Audi A6 zbudowana jest w dużej części z aluminium i nowoczesnych stali, dzięki czemu jest lekka, sztywna i bezpieczna. Nowoczesne metody konstrukcyjne oraz zastosowane materiały zapewniają także niski poziom szumów wewnątrz pojazdu.

Stworzona przez Audi reklama o nazwie „Manipulacja” kładzie nacisk na aluminiową konstrukcję nowego modelu A6, która odróżnia tę limuzynę od konkurencji.

Karoseria nowego Audi A6 zbudowana jest w dużej części z aluminium i nowoczesnych stali, dzięki czemu jest lekka, sztywna i bezpieczna. Nowoczesne metody konstrukcyjne oraz zastosowane materiały zapewniają także niski poziom szumów wewnątrz pojazdu. Samochód ma 4,92 m długości i 1,87 m szerokości, a jego wysokość wynosi 1,46 m – również pod tym względem „A-szóstka” wyróżnia się na tle innych konstrukcji z segmentu.

Przestronne wnętrze odzwierciedla zewnętrzną stylistykę auta. Automatyczna klimatyzacja oraz system MMI Radio należą do wyposażenia standardowego. W ramach wyposażenia dodatkowego oferowane są m.in.: Head-up Display, czyli wyświetlacz pokazujący najważniejsze informacje na przedniej szybie czy MMI touch – system obsługi z panelem dotykowym. Nowe Audi A6 może być również wyposażone w system najwyższej klasy firmy Bang & Olufsen.

W ofercie jednostek napędowych dla nowego A6 jest pięć silników; dwie jednostki benzynowe oraz trzy TDI. Ich moc wynosi od 177 do 300 KM. Wszystkie wykorzystują system Start – Stop, system rekuperacji i nowoczesny system zarządzania temperaturą. W zależności od silnika montowana jest manualna sześciobiegowa skrzynia biegów, przekładnia multitronic lub skrzynia S tronic.

Nowe Audi A6 jest już dostępne w Europie. Ceny w Niemczech rozpoczynają się od 38 500 euro.


Źródło: worldcarfans.com, Audi, informacja Mototarget