Audi A4 nr 5 000 000 zjechało z taśmy produkcyjnej

Audi A4 nr 5 000 000 zjechało z taśmy produkcyjnej01.04.2011
30 marca z taśmy produkcyjnej zakładów w Ingolstadt zjechało pięciomilionowe Audi A4 - A4 Avant 3.0 TDI quattro w kolorze czerwonym Misano. Ten rekord produkcyjny jest elementem historii sukcesu, która dla modelu A4 ...

...rozpoczęła się wprowadzeniem na rynek w 1994 roku. Jako ulubieniec klientów Audi A4 przyczynia się w dużym stopniu do obłożenia linii produkcyjnej zakładów w Ingolstadt i Neckarsulm.

Ten rekord jest kolejnym, ważnym krokiem milowym w historii Audi. - powiedział Frank Dreves, Członek Zarządu AUDI AG ds. Produkcji. Wszystkie warianty Audi A4 są wydajne i eleganckie – prawdziwe typy zwycięzców w swoich klasach. Nasi zmotywowani pracownicy oraz efektywny system produkcyjny Audi sprawią, że model ten również w przyszłości będzie odnosił sukcesy.

Audi produkuje A4 od 1994 roku w Ingolsatdt, a od 2007 roku także w Neckarsulm. Dzisiaj w Ingolstadt powstają modele A4 limuzyna, A4 Avant, A4 allroad quattro, S4 limuzyna i S4 Avant, w Neckarsulm z taśm produkcyjnych zjeżdża limuzyna A4.

Audi A4 ze sportowym zawieszeniem i wieloma innowacyjnymi systemami, pochodzącymi z samochodów wyższych klas, jest prawdziwym nośnikiem technicznej kompetencji Audi. Model ten cieszy się doskonałą opinią zarówno klientów jak i fachowców, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia.

Źródło: Audi