Polska premiera Audi A3 na Poznań Motor Show 2012

Polska premiera Audi A3 na Poznań Motor Show 201212.04.2012
13 kwietnia, tuż po oficjalnym otwarciu targów o godz. 14.00, w hali 3A odbędzie się konferencja prasowa, podczas której polską premierę świętować będzie nowe Audi A3. Audi A3 to model, który w roku 1996 zapoczątkował segment ...

..."premium" samochodów kompaktowych. Obecnie prezentowana jest jego trzecia generacja, która jest wyrazem technologicznej kompetencji producenta z Ingolstadt.

Polska premiera Audi A3 na Poznań Motor Show 2012 1Nowe Audi A3 to lekkie nadwozie, mocne, dynamiczne i wydajne silniki, wysokiej jakości materiały i wykonanie oraz szeroka oferta systemów infotainment.

Polska premiera odbywa się zaledwie miesiąc po światowej premierze, która miała miejsce na Targach Motoryzacyjnych w Genewie, w marcu tego roku. Obok modelu A3 odwiedzający poznańskie targi w dniach 13 – 15 kwietnia będą mogli zobaczyć na stoisku Audi m.in.: A1 lifestyle kit union square, A1 Sportback, A4 allroad quattro, A6 z napędem hybrydowym, A7 Sportback oraz Audi Q3.

Podczas Poznań Motor Show premierę będzie miał również film „Codname:3”. Opowiada on historię młodego człowieka, który pewnego dnia ma okazję poznać w niecodzienny sposób najnowszy model Audi. Dynamiczne zdjęcia oraz zaskakujące zwroty akcji sprawiają, że ten krótki film w ciekawy sposób pozwala zapoznać się widzowi z samochodem, który trafi do sprzedaży dopiero za kilka miesięcy.

Źródło: Audi