Audi TT Coupe S Line Competition

Audi TT Coupe S Line Competition03.07.2012
Audi wprowadziło właśnie na rynek europejski specjalną edycję modelu TT Coupe o nazwie S Line Competition. Wersja ta będzie dostępna dla wszystkich wariantów silnikowych Audi TT Coupe o mocy do 211 KM/155 kW i ...

Audi TT Coupe S Line Competition 1...łączy elementy sportowego pakietu S line i pakietu S line służącego modyfikacji nadwozia, plus kilka nowych elementów.

Na pakiet nadwoziowy złożyły się specjalnie przeprojektowane zderzaki, nowe wloty powietrza i progi boczne, plakietki z napisem „S line”, nowe końcówki rur wydechowych i rzucająca się w oczy wstawka na dyfuzorze. Całość uzupełnia zamontowane na stałe tylne skrzydło, podobne do tego, stosowanego w Audi TT RS. O właściwą widoczność w nocy zadbają ksenonowe reflektory i światła do jazdy dziennej z diodami LED.

W wariancie S line, Audi TT Coupe będzie mogło mieć kolor pomarańczowy, biały, szary lub czerwony. Sportowy pakiet stylistyczny uzupełnia te kolory o czarne elementy: atrapę chłodnicy, ramę tablicy rejestracyjnej, oprawy świateł przeciwmgielnych, obudowy lusterek bocznych, listwę pod zderzakiem przednim, wstawkę na dyfuzorze i skrzydło tylne.

Audi TT Coupe S Line Competition 2 Pojazd zaopatrzono w 19-calowe, 5-ramienne obręcze w kolorze czarnym, na których zamontowano opony w rozmiarze 255/35. Sportowe zawieszenie S line pozwoliło obniżyć samochód o 10 mm.

We wnętrzu TT Coupe S Line znajdziemy specjalne nakładki na progi drzwiowe, aluminiowe wykończenia, skórzaną tapicerkę, sportowe fotele, wielofunkcyjną, sportową kierownicę spłaszczoną w dolnej części i gałkę zmiany biegów o skróconych przełożeniach. Fotele są standardowo pokryte perforowaną alcantarą połączoną z czarną skórą i srebrnymi szwami. Na zagłówkach umieszczono logo serii. W wystroju kabiny dominuje czerń.

Źródło: Audi, opracowanie: BM