Iron Man jeździ Audi R8 e-tron

Iron Man jeździ Audi R8 e-tron12.03.2013
Audi kontynuuje współpracę z wytwórnią Disneya i z Marvel Studios, tworząc wspólnie film „Iron Man 3”. Rezultaty tej kooperacji zobaczymy wkrótce w kinach. Oficjalna premiera odbędzie się w pierwszych dniach maja.

Samochody marki Audi można zobaczyć w najważniejszych scenach filmu, podobnie jak w pierwszych dwóch częściach serii, gdzie główni bohaterowie jeździli Audi R8, R8 Spyder, A8, S5 i Q7.

Podobnie jak w dwóch pierwszych filmach serii, w postać Tonyego Starka wcielił się Robert Downey Jr. Jego alter ego, superbohater Iron Man, to postać ubrana w zbroję high-tech i wyposażona w broń najnowszej generacji.

Iron Man jeździ Audi R8 e-tron 1Ilekroć doskonale obeznany z techniką miliarder Tony Stark pozbywa się tego garnituru, siada za kierownicą sportowego, elektrycznego Audi R8 e-tron. Gwyneth Paltrow, zdobywczyni Oskara, odtwórczyni roli Virginii "Pepper" Potts, dyrektorki w Stark Industries i dziewczyny Tonyego Starka, jeździ w filmie najnowszym Audi S7 Sportback. W obrazie reżyserowanym przez Shanea Blacka, Stark korzysta ze swojego geniuszu, by walczyć z tymi, którzy zniszczyli jego życie. Występuje przeciwko swojemu największemu wrogowi, Mandarynowi, granemu przez Sir Bena Kingsleya.

Stark przybliża się do odpowiedzi na pytanie, czy istotą Iron Mana jest jego uzbrojenie, czy też jego własna osoba.¬Jon Favreau i Don Cheadle ponownie wcielili się w postaci Happyego Hogana i pułkownika Jamesa „Rhodeya“ Rhodesa. Paul Bettany powrócił jako głos Jarvisa. Nowymi aktorami w obsadzie są Guy Pearce jako Aldrich Killian i Rebecca Hall jako Maya Hansen.

Źródło: Audi