Nowe Audi A3 Sedan można już zamawiać w Polsce

Nowe Audi A3 Sedan można już zamawiać w Polsce18.06.2013
W ubiegłym tygodniu, w Györ na Węgrzech rozpoczęto produkcję najnowszego modelu Audi - A3 w wersji sedan. Auto dostępne będzie w polskich salonach we wrześniu, ale zamawiać można je już dziś.

Nowy model z Ingolstadt, wyposażony w silnik 1.4 TFSI i sześciobiegową, manualną skrzynię biegów kosztuje 100 370 PLN. W jego standardowym wyposażeniu znajdziemy m.in. zawieszenie dynamiczne, system ESC, komputer pokładowy, podłokietni, funkcję Start/Stop z systemem rekuperacji czy pięcioramienne obręcze 17” kół wykonane ze stopów metali lekkich. Audi A3 Sedan wyposażyć można również w szereg elementów z bogatego katalogu dodatków i akcesoriów opcjonalnych.

Nowe Audi A3 Sedan można już zamawiać w Polsce 1 Nowością w ofercie jest możliwość zakupu promocyjnych pakietów, oferujących wyposażenie dodatkowe za niższą cenę. Pakiet promocyjny „Comfort”zawiera m.in. reflektory ksenonowe plus ze światłami do jazdy dziennej w technice LED, MMI radio, klimatyzację elektroniczną, Audi sound system i Audi parking system. Natomiast pakiet promocyjny „Technology” oferuje MMI Navigation Plus z MMI touch, Audi sound system czy Audi phone.

Audi A3 Sedan to najnowsze auto spod znaku czterech ringów. W swoim założeniu godzi klasyczną koncepcję podziału bryły samochodu na trzy strefy z dynamiką auta coupe. Trzeci już z kolei model doskonale przyjętej linii A3, charakteryzuje się lekką konstrukcją, mocnym i efektywnym układem napędowym, wieloma rozwiązaniami z zakresu infotainment i najnowocześniejszymi systemami wsparcia kierowcy.

Źródło: Audi