Pierwszy teaser nowej odsłony Audi A8

Pierwszy teaser nowej odsłony Audi A830.07.2013
Coraz bliżej rozpoczęcia tegorocznej edycji Międzynarodowej Wystawy Samochodowej IAA we Frankfurcie. Wystartuje już 12 września i potrwa dziesięć dni. Producenci motoryzacyjni zaczynają więc już powoli ujawniać, ...

...jakie atrakcje i premiery przygotowali z okazji tej imprezy. Należy do nich także Audi, które dwa dni temu umieściło w swoim kanale w serwisie YouTube filmik zapowiadający premierę nowego pojazdu.

Choć wideo odsłania jedynie fragment przodu nowego modelu, z przednim błotnikiem i obręczą koła można się domyśleć, że pod tkaninową osłoną kryje się nowa wersja Audi A8. A8 po faceliftingu ma pojawić się na rynku w przyszłym roku jako model na rok 2015. Choć teaser nie odsłania zbyt wiele, to wiadomo (między innymi dzięki licznym zdjęciom szpiegowskim nowego okrętu flagowego marki), że sedan zostanie odświeżony stylistycznie i zyska reflektory o nowym wyglądzie, nową atrapę chłodnicy i fartuchy. Prasa motoryzacyjna donosi też, że nowe A8 zostanie wyposażone w dostęp do bezprzewodowego Internetu mobilnego 4G oraz uaktualniony system nawigacyjny.

Zapraszamy do obejrzenia teasera – pierwszego z większej serii, mamy nadzieję.


Źródło: Audi, opracowanie: BM