MotoNews.pl

Jeep Wrangler z pakietem CJ300 Matte Pearl Platinum od Kahn Design

07 stycznia 2013

Kategoria | Kahn Design  Tuning
Marka, model | ,
Kahn CJ300 10

I znów mamy wieści od brytyjskiego tunera Kahn Design. Wypuścił on na rynek kolejny produkt z serii „Chelsea truck company”, która obejmuje modyfikacje pojazdów najlepiej nadających się do ekspedycji w teren. Nowa propozycja nosi nazwę CJ300 Matte Pearl Platinum Edition i jest przeznaczona dla Jeepa Wranglera.

Firma tuningowa zapewnia, że choć jej pakiet stylistyczny nadaje Wranglerom bardziej wyrafinowany i dość elegancki wygląd, to w żaden sposób nie uszczupla ich własności terenowych. Po prostu po zastosowaniu kuracji w Kahn Design będziecie szaleć po bezdrożach ładniejszym Jeepem.

Zestaw obejmuje następujące komponenty: miedziane zaciski hamulcowe, nową siatkę atrapy chłodnicy w stylu „industrial”, dach typu „hard top” w kolorze nadwozia, ksenonowe reflektory, których okrągłe klosze przecinają dwie ozdobne średnice tworząc kształt krzyża, specjalne owiewki marki Kahn, czarną klapkę wlewu paliwa, końcówki rur wydechowych w stylu „quad”, nowe panele boczne i tylne, obudowy lusterek bocznych w kolorze nadwozia, obudowy tylnych świateł, z elementami w kolorze nadwozia, specjalną pokrywę na koło zapasowe i plakietkę z logo Kahn Design na pokrywie tylnej. Do tego wszystkiego dodano jeszcze zestaw nowych obręczy Kahn RS o średnicy 20 cali w kolorze czarnym.

Specjaliści z Kahn Design nie zapomnieli także o udoskonaleniu wnętrza Jeepa Wranglera. Kabina robi raczej luksusowe wrażenie w porównaniu z ascetycznym stylem wystroju fabrycznego. Przednie i tylne fotele pokryto czarną skórą z pomarańczowymi wstawkami i środkowym pasem z włókna węglowego, deska rozdzielcza i konsola środkowa mają kolor nadwozia Jeepa, tarcze prędkościomierza i obrotomierza są zaś pomarańczowe. Ten sam odcień ma otulina dźwigni zmiany biegów.

Zdjęcia: Kahn Design, opracowanie: BM