MotoNews.pl

Porsche Panamera 3.0 Diesel V6 Supersport wide track według A.Kahn Design

08 kwietnia 2013

Kategoria | Kahn Design  Tuning
Marka, model | ,
Porsche Panamera Supersport 7

I znów mamy okazję podziwiać kolejne tuningowe dzieło Kahn Design. Tym razem to Porsche Panamera wyposażone w 3-litrowy silnik wysokoprężny V6, któremu brytyjska firma tuningowa poszerzyła nadwozie.

Czterodrzwiowy samochód z dużym bagażnikiem został pokryty czarnym lakierem w odcieniu bazaltu. Na nadwoziowy pakiet stylistyczny złożyły się: wentylowane, poszerzone nadkola przednie i tylne ze zintegrowanymi spojlerami, spojler zamontowany w dolnej części pokrywy bagażnika, nawiązujący do klasycznego wyglądu tyłu modelu 911 turbo i mały spojler w tylnej części dachu. Nowy wygląd uzupełniły polakierowane na złoty kolor zaciski hamulcowe, światła do jazdy dziennej z diodami LED, logo Kahn Design na pokrywie bagażnika i nakładki na progi drzwiowe ze stali szlachetnej. Szyby przyciemniono. Pojazd zaopatrzono także w nowe obręcze z lekkich stopów Kahn RS-R o średnicy 22 cali.

Specjaliści z Wielkiej Brytanii obniżyli również nieco zawieszenie Porsche i wymienili układ wydechowy z czarnymi końcówkami rur.

Wnętrze Panamery nabrało bardziej indywidualnego stylu dzięki nowym fotelom pokrytym perforowaną, czarną skóra z szarymi wstawkami z Alcantary i dekoracyjnymi szwami, sportowej kierownicy, również obciągniętej Alcantarą, nowym dywanikom i wykończeniom z czarnego lakieru fortepianowego.

Zdjęcia: Kahn Design, opracowanie: BM