MotoNews.pl

Audi S4 według TAG Motorsports

09 maja 2013

Kategoria | Tuning
Marka, model | ,
Audi S4 TAG Motorsports 6

TAG Motorsports to amerykańska firma tuningowa, która najwyraźniej ma słabość do niemieckich modeli, bowiem ostatnio w ich ręce dostała się najnowsza odsłona Audi S4. Jaką transformację przeszedł sportowy sedan dzięki Amerykanom, możemy przekonać się oglądając zdjęcia, którymi pochwaliło się ostatnio TAG Motorsports.

Audi A4 przybliżyło się nieco do nawierzchni drogi, a to za sprawą zestawu nowych sprężyn marki H&R w zawieszeniu. Uwagę przyciągają także nowe obręcze z lekkich stopów stworzone przez HRE Performance. Mają średnicę 19 cali, rozszczepione ramiona w sportowym stylu i zostały wykończone srebrnym lakierem.

Po lekkiej korekcie wyglądu Audi S4 specjaliści z TAG Motorsports zajęci się 3-litrowym silnikiem V6 rezydującym pod maską. Sama jednostka nie została zmodyfikowana ale jej pracę usprawniono dzięki montażowi nowego układu wydechowego stworzonego przez AWE Tuning. Dzięki temu zabiegowi silnik generuje kilka dodatkowych koni mechanicznych mocy i odznacza się nowym, unikalnym brzmieniem. Poza tym wymieniono jednostkę kontrolną silnika na produkt marki GIAC. Jak się domyślamy, wpłynęło to pozytywnie na osiągi Audi S4, jednak tuner zapomniał się pochwalić, jak konkretnie wyglądają te dane.

Pozostaje nam poprzyglądać się obrazkom i podziwiać elegancką sylwetkę S4.

 

Zdjęcia: TAG Motorsports, opracowanie: BM