MotoNews.pl

Audi A7 Sportback według Wald International

24 czerwca 2013

Marka, model | ,
Audi A7 Sportback 1

Japońska firma tuningowa Wald International, która jest znana głównie za sprawą modyfikacji z serii Black Bison, zwykle zajmuje się najlepszymi modelami takich marek, jak Toyota, Lexus lub Mercedes-Benz. Tym razem jednak panowie z Wald International postanowili wziąć na cel Audi A7 Sportback. Stylistyka niemieckiego, czterodrzwiowego coupe opiera się na prostocie, jednak Japończycy stwierdzili, że czas na zupełnie nowe podejście.

Pracują właśnie nad nowym zestawem komponentów zmieniających wygląd nadwozia Audi A7 Sportback oraz poprawiających jego profil aerodynamiczny. Prace są na ukończeniu, a na razie japońscy tunerzy pozwolili nam rzucić okiem na dwa zdjęcia zapowiadające ich najnowsze dzieło. Przedstawiają one coupe z Ingolstadt wyposażone w nowy, poszerzony zderzak przedni ze zintegrowanym spojlerem, przyciemnioną kratkę atrapy chłodnicy i zmodyfikowane fartuchy boczne. W tyle znalazły się owalne końcówki rur wydechowych w stylu quad, które pozwalają lepiej „oddychać” 3-litrowemy silnikowi turbo ukrytemu pod maską. Końcówki rur umieszczone w nowym zderzaku tylnym o wyglądzie dyfuzora.

Końcowy akcent programu Wald International dla Audi A7 Sportback stanowi zestaw nowych obręczy z lekkich stopów z czarno-srebrnymi ramionami oraz moduł obniżający zawieszenie. Więcej szczegółów powinniśmy poznać po zakończeniu prac, czyli za parę miesięcy.

Zdjęcia: autoevolution.com, opracowanie: BM