MotoNews.pl

Kahn Ferrari 458 Spider

13 maja 2013

Kategoria | Kahn Design  Tuning
Marka, model | ,
Kahn Ferrari 458 Spider 4a

Firma tuningowa Kahn Design, która zwykle zajmuje się brytyjskimi modelami tym razem postanowiła zaserwować nam coś z kuchni włoskiej i przygotowała własną interpretację Ferrari 458 Spider. Tuner z Wielkiej Brytanii podszedł do zadania raczej ewolucyjnie niż rewolucyjnie, ponieważ wprowadzone przez niego modyfikacje są bardzo subtelne.

Supersamochód rodem z Italii otrzymał zestaw specjalnych, nowych, wieloramiennych obręczy z lekkich stopów Monza, które mogą mieć dowolny kolor, pakiet stylistyczny zmieniający nieco wygląd nadwozia w przedniej i tylnej części, obniżone zawieszenie, czarne zaciski hamulcowe i nowy lakier nadwozia w oryginalnym, pastelowym i optymistycznym odcieniu Grigio, idealnym na letnie wycieczki, zwłaszcza, że mamy do czynienia z kabrioletem, czyli możemy się przy okazji cieszyć ciepłymi powiewami wiatru we włosach. Ferrari zostało wyposażone w składany, twardy dach, który chowa się za fotelami w ciągu 14 sekund. Jest on lżejszy o 25 kg od oryginalnego komponentu.

Wnętrze Kahn Ferrari 458 Spider zostało wykończone luksusową czarną skórą. Ciemną tapicerkę połączono z szaro-niebieskimi, dekoracyjnymi detalami.

Zdjęcia: Kahn Design, opracowanie: BM