MotoNews.pl

Cam Shaft Ferrari F12berlinetta Titanium

10 czerwca 2013

Kategoria | Tuning
Cam Shaft Ferrari F12berlinetta 7

Niemiecka firma tuningowa Cam Shaft zaprezentowała Ferrari F12berlinetta w owej odsłonie. Nadwozie Ferrari zostało pokryte specjalną folią o bardzo eleganckim i unikalnym odcieniu. Nosi nazwę Titanium Matte Metallic i należy do rodziny szarości, choć bynajmniej nie ma nic wspólnego z szarą codziennością. Choć nadwozie nie zyskało żadnych nowych komponentów, całość prezentuje się bardzo ciekawie. Tuner dorzucił do nowego koloru nadwozia tylko zestaw specjalnych obręczy z lekkich stopów i to wszystko.

Można powiedzieć, że panowie z Cam Shaft specjalnie się nie napracowali, ale trzeba przyznać, że całość prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Koszt propozycji niemieckiej ekipy tuningowej to 3100 euro plus 800 euro za nowe progi boczne i wykończenia drzwi oraz kolejne 800 euro za obręcze z lekkich stopów.

Jednak jeśli modyfikacje Cam Shaft wam nie odpowiadają, zawsze możecie się rozejrzeć za propozycjami, jakie inni tunerzy przygotowali dla jednego z najmłodszych członków stajni włoskiego producenta. Opisywaliśmy już na przykład żółte Ferrari F12berlinetta według Novitec Rosso, pakiet nadwoziowy dla F12berlinetta autorstwa RevoZport i granatowe Ferrari F12berlinetta w wykonaniu DMC Design.

Zdjęcia: Cam Shaft, opracowanie: BM