MotoNews.pl

Range Rover Evoque Black Label Edition według A. Kahn Design

10 października 2013

Evoque Black Label 6

Brytyjski tuner Kahn Design po raz kolejny zajął się Range Roverem Evoque i wyposażył w go w nowe komponenty sugerujące wizualnie techniczne możliwości modelu, nowe wykończenia we wnętrzu oraz czarny lakier nadwozia.

Nadwozie Evoque wzbogaciło się o nową atrapę chłodnicy z trójwymiarową siatką, nowy zderzak przedni z czarną grafiką w środkowej części i czarno-srebrną siatką, światła do jazdy dziennej z diodami LED, czarne listwy wykończeniowe na progach bocznych, wstawki w kolorze miedzianym na bocznych otworach wentylacyjnych, nakładki na progi drzwiowe ze stali nierdzewnej, nowy dach i zaciski hamulcowe w kolorze pomarańczowym. Black Label Edition został także wyposażony w przyciemnione szyby oraz nowy układ wydechowy. Dodatkową atrakcją są nowe obręcze z lekkich stopów o średnicy 22 cali.

We wnętrzu zastosowano szereg udoskonaleń zwiększających komfort podróży. Przednie i tylne fotele pokryto perforowaną skórą z ozdobnymi przeszyciami, tunel środkowy obciągnięto Alcantarą zeszytą nićmi w kontrastowym kolorze, do tego dodano „diamentową” gałkę dźwigni zmiany biegów, skórzaną tapicerkę na podłokietnikach, desce rozdzielczej i schowku na rękawiczki, wentylowane, aluminiowe nakładki na pedały gazu, hamulca i sprzęgła oraz nowe dywaniki.

Zdjęcia: Kahn Design, opracowanie: BM