MotoNews.pl

Honda Civic Coupe 2014 zadebiutuje na SEMA Show 2013

29 października 2013

Kategoria | Premiery  Targi
Marka, model | ,
Honda Civic Coupe

W rok po tym, jak zaktualizowana Honda Civic zadebiutowała na rynku japońskim producent wprowadza odświeżoną wersję modelu na rok 2014. Oficjalna premiera odbędzie się podczas tegorocznego SEMA Show w Las Vegas, już na początku listopada. Na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów i informacji na temat zmian technicznych, lecz mają się one pojawić tuż przed światowym debiutem Civica Coupe 2014. Terazmożemy pooglądać sobie pierwszą wizualizację nowego Civica.

Jako jeden z kluczowych modeli, które zapoczątkowały tendencję do importu do USA części tuningowych w późnych latach 80-tych i na początku lat 90-tych XX w. Honda Civic tradycyjnie stanowiła platformę dla tych klientów, którzy szukali okazji, by spersonalizować swoje samochody, a jednocześnie korzystać z dobrych osiągów i niezawodnych technologii. Honda Civic Coupe 2014 uhonoruje tę tradycję debiutując właśnie na SEMA Show, które jest miejscem ekspozycji akcesoriów i technik tuningowych.

Oficjalna premiera Hondy Civic Coupe 2014 będzie miała miejsce podczas specjalnej konferencji prasowej, 5 listopada 2013 w Las Vegas. Oprócz Civica Honda pokaże na SEMA Show szereg zindywidualizowanych modeli oraz „Mean Mower”, czyli kosiarkę do trawy rozpędzającą się do 209 km/h.

Zdjęcia: Honda, opracowanie: BM