MotoNews.pl

Nowy Nissan Qashqai

04 listopada 2013

Kategoria | Premiery
Marka, model | ,
Nissan Qashqai 9

W procesie tworzenia drugiej generacji modelu Qashqai, inżynierowie Nissana nie zostawili kamienia na kamieniu. Mając większe niż jakikolwiek konkurent doświadczenie w segmencie crossoverów, Nissan wyznacza nowe standardy technologii bezpieczeństwa, komfortu kierowcy i wyrafinowania. Opracowywany i testowany na całym świecie, we wszystkich warunkach pogodowych, i dopracowany do perfekcji w Nissan Technical Centre Europe w Wielkiej Brytanii, na nowo definiuje swój segment.

Tak właśnie w całości brzmi najnowszy komunikat producenta na temat nowej odsłony modelu Qashai. Jak łatwo zauważyć, brak w nim jakichkolwiek szczegółów lub choćby cienia danych technicznych. Wygląda na to, że trochę jeszcze na nie poczekamy. Na osłodę Nissan opublikował jednak serię zdjęć prezentujących nowego Qashai. Na razie jeszcze w mocno zakamuflowanej formie, ale można już zobaczyć to i owo. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Oficjalna premiera nowego Nissaa Qashqai nastąpi 7 listopada o godz. 15:00, a będzie ją można śledzić na żywo pod tym adresem: http://www.next-generation-nissan-qashqai.eu/

Zdjęcia: Nissan