MotoNews.pl

Land Rover Discovery 3.0 SDV6 Twin Turbo XS – RS300 według A. Kahn Design

27 listopada 2013

Kategoria | Kahn Design  Tuning
Kahn Land Rover Discovery 5

Land Rover Discovery RS300 według A. Kahn Design to – jak zapewnia sam tuner – pojazd idealny dla rodzin poszukujących praktycznego, lecz stylowego samochodu. Brytyjska firma tuningowa wzięła na warsztat Land Rovera Discovery z 3-litrowym silnikiem biturbo SDV6 i „podrasowała” jego wygląd.

RS300 Discovery został udekorowany pakietem komponentów nadającym pojazdowi bardziej agresywny wygląd. W jego skład wchodzą między innymi: nowa atrapa chłodnicy RS z siatką 3D, 22-calowe obręcze z lekkich stopów RS-R, wentylowane spojlery przednie i tylne RS, czerwone zaciski hamulcowe, przyciemnione szyby, nakładki na progi drzwiowe wykonane ze stali szlachetnej, pasy z diodami LED umieszczone na przednich nadkolach i specjalne plakietki informujące o tym, kto dokonał modyfikacji w Land Roverze Discovery.

Specjalny wygląd zyskały również przedni, środkowy i tylny rząd foteli (w sumie jest ich 7), które obito perforowaną, czarno-czerwoną skórą z ozdobnymi przeszyciami. Oprawę zegara na desce rozdzielczej wykończono kryształami Svarovskiego, a tarcza obrotomierza jest czerwona. Oprócz tego w kabinie znajdziemy: schowek na rękawiczki obciągnięty dekoracyjną skórą, nowe dywaniki i wentylowane nakładki na pedały gazu, hamulca i sprzęgła wykonane z aluminium.