MotoNews.pl

Nowe Renault Espace na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu

25 września 2014

Kategoria | Premiery  Targi
Marka, model | ,
Renault Espace 3

Na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu Renault zaprezentuje nowy model Espace. Ten duży, stylowy i nowoczesny crossover stawia na atrakcyjny design, czerpiąc inspirację z samochodu koncepcyjnego zaprezentowanego rok temu we Frankfurcie.

Jasne wnętrze, modułowa konstrukcja i wygoda – to one sprawiają, że ten model cieszy się powodzeniem już od 30 lat. Nowe Renault Espace wykorzystuje powyższe atuty, a ponadto zachwyca opływowymi kształtami, przytulnym wnętrzem i zawieszoną konsolą centralną. Jego modułowe, pięcio- lub siedmioosobowe wnętrze zaplanowano w sposób pomysłowy, a sam pojazd zaprojektowano i wyprodukowano z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Światowa premiera nowego Renault Espace będzie miała miejsce podczas konferencji prasowej Carlosa Ghosna, prezesa Grupy Renault, w czwartek, 2 października o godz. 11.00 na stoisku firmy Renault (hall 1).

Specjalnie na tę okazję firma Renault, razem ze swoimi partnerami Publicis Conseil i DigitasLBi, stworzyła oryginalne urządzenie cyfrowe. Połączenie filmu i elementów 3D sprawi, że użytkownik internetu będzie mógł odkryć, jak zaprojektowano nowy Espace – zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Więcej informacji na: www.crossover.renault.com

Zdjęcia: Renault