MotoNews.pl

Skoda Yeti Adventure – przygoda w wersji all inclusive

11 lutego 2015

Kategoria | Rynek
Marka, model | ,
Skoda Yeti 2

Kompaktowy SUV Skody dostępny jest w atrakcyjnej odmianie Adventure, która wzbudza zainteresowanie „survivalowym klimatem” i bogatym wyposażeniem. Skoda Yeti Adventure bazuje na wersji wyposażenia Ambition. Pakiet dostępny jest dla Yeti w wariancie Outdoor. SUV w tym wydaniu łączy własności terenowe z wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu sprawdzi się w mieście, jak i na bezdrożach. Pakiet Adventure kosztuje 4 850 zł. W zamian otrzymujemy dodatkowe elementy stylistyczne i wyższą funkcjonalność.

Przygodowy charakter pojazdu podkreślają ochronne listwy boczne z chromowanymi detalami, 17-calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich w kolorze czarnym o wzorze MATTERHORN, relingi dachowe ze środkową częścią w srebrnym kolorze, oznaczenia „Adventure” na słupkach C i pokrywie bagażnika. Wnętrze wyróżnia się specjalnie zaprojektowaną tapicerką z przeszyciami w kolorze srebrnym, listwami na progi drzwi z oznaczeniem „Adventure” oraz dywanikami, również ozdobionymi nicią w kolorze srebrnym.

O dobry nastrój na pokładzie dba radioodtwarzacz Bolero z dodatkowymi 4 głośnikami, a o komfort jazdy tempomat, trójramienna kierownica wielofunkcyjna obszyta skórą ze srebrnymi szwami, a także podgrzewane fotele przednie, wyposażone w regulację na odcinku lędźwiowym.

Skoda Yeti Adventure oferowana jest z szeroką gamą silników do wyboru oraz we wszystkich standardowych kolorach nadwozia.

Zdjęcia: Skoda