MotoNews.pl

Porsche na targach Auto Nostalgia 2015

12 maja 2015

Kategoria | Targi
Marka, model |
Porsche

15, 16 i 17 maja br. w Warszawie po raz kolejny odbędą się targi aut zabytkowych Auto Nostalgia. Z tej okazji Porsche przygotuje dla swoich miłośników imponujące stoisko o powierzchni 300 m kw. Głównym motywem wystawy Porsche mają być modele z otwartymi nadwoziami typu Cabriolet, Spyder i Speedster, które podążają za tegorocznym hasłem wystawy Porsche „Nasza misja: zawsze wyprzedzać przyszłość”.

Porsche wraz z członkami Porsche Club Poland przygotowało dla gości tegorocznej Auto Nostalgii wyjątkową wystawę. Na liczącym 300 m kw. stoisku pojawią się zabytkowe modele z Zuffenhausen, w tym, po raz pierwszy w Polsce, aż dwa prototypy – Porsche 984 Prototype oraz Porsche 911 Speedster Prototype. Pozostałe samochody, które zostaną zaprezentowane to Porsche 356 Cabriolet D, 928 Cabriolet, Boxster Spyder oraz współczesna odsłona modelu 911 w wersji Carrera GTS Cabriolet.

Na fanów niemieckiej marki czeka również stoisko z akcesoriami Porsche Driver’s Selection oraz doświadczeni eksperci, służący radami w zakresie eksploatacji oraz renowacji klasycznych modeli.

W tym roku targi Auto Nostalgia odbywają się już po raz piąty – tradycyjnie, w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ulicy Marsa 56C w Warszawie. Impreza rozpoczyna się 15 maja br. od dnia prasowego dla wystawców i akredytowanych przedstawicieli mediów. Dla gości hale wystawowe będą otwarte w sobotę, 16 maja (godz. 10-18), i w niedzielę, 17 maja (godz. 10-17).

Zdjęcia: Porsche