MotoNews.pl
REKLAMA

Nowy Renault Espace na oponach Dunlop

12 maja 2015

Kategoria | Rynek
Marka, model | ,
Renault Espace 4

Renault wybiera opony Dunlop na pierwsze wyposażenie do najnowszej wersji cieszącego się popularnością modelu Espace. Będzie on fabrycznie wyposażony w Dunlop Sport Maxx RT w rozmiarze 235/55R19 101W.

Espace to chętnie wybierany przez kierowców model z rodziny Renault. W momencie debiutu w 1984 roku auto zrewolucjonizowało świat motoryzacji, będąc jednym z pierwszych przedstawicieli pojazdów klasy MPV. Od czasu wprowadzenia na rynek Renault Espace przeszedł wiele zmian konstrukcyjnych. Dziś jest eleganckim crossoverem oferowanym w Europie.

Wyposażenie tego modelu w opony Dunlop Sport Maxx RT podkreśla nowy charakter auta. Sport Maxx RT to wielokrotnie nagradzane ogumienie, które powstało z myślą o pojazdach o wysokich osiągach. Oferuje krótką drogę hamowania, wyjątkową przyczepność, a dzięki masywnym klockom barkowym bieżnika także imponującą stabilność. Ponadto wyróżnia
się lekką konstrukcją i jest efektywne paliwowo.

„Ta opona Ultra High Performance, montowana w Renault Espace, zapewnia unikalne osiągi. Misją Dunlopa jest dostarczanie wysokiej jakości produktów, które wychodzą naprzeciw wysokim oczekiwaniom kierowców, pasują do aktywnego stylu życia. Ich montaż w Espace wspiera intuicyjny styl prowadzenia pojazdu, dokądkolwiek kierowcy się wybierają” – powiedział Nick Harley, dyrektor zarządzający ds. opon osobowych na wyposażenie fabryczne Goodyear Dunlop w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Zdjęcia: Biuro Prasowe Goodyear
REKLAMA
REKLAMA