MotoNews.pl

Toyota zaprezentuje nową generację Hiluxa na Salonie Samochodowym w Genewie

poniedziałek, 29 lutego 2016

« poprzedni | news | następny »
Kategoria | Premiery, Targi
Marka, model | ,
Toyota-Hilux-Geneva2016 1

Podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego w Genewie Toyota zaprezentuje nową generację Hiluxa, słynącego z trwałości i niezawodności terenowego pick-upa.

1 marca odbędzie się europejska premiera następnej generacji off-roadowej legendy – Toyoty Hilux. Auto zadebiutuje na targach w Genewie. Samochód został zbudowany od podstaw na nowej, wzmocnionej ramie. Hilux otrzymał silnik 2.4 D-4D z nowej serii GD, odznaczającej się licznymi nowatorskimi rozwiązaniami, które wyznaczają nowe standardy oszczędności paliwa, mocy i niskiego poziomu hałasu. Toyota Hilux, symbol jakości i niezawodności marki, wyróżnia się jeszcze większymi możliwościami terenowymi niż poprzednie generacje.

Salon Samochodowy w Genewie potrwa od 1 do 13 marca 2016 roku. Nowe modele Toyoty zostaną zaprezentowane podczas konferencji prasowej na stanowisku marki w hali 4 we wtorek 1 marca.

Zdjęcia: Toyota

Waszym zdaniem:

 1. Darek:
  01 marca 2016 o godz. 12:04

  Do Genewy aż się nie wybiorę, ale na zdjęciach całkiem dobrze wygląda. Hiluxy mają takie specyficzne masywne nadwozia.

 2. Marek:
  02 marca 2016 o godz. 16:45

  hiluxy to chyba spoko auta. nadają się na każdy teren. z takim samochodem dziury to niczym ziarnko piasku pod podeszwą buta. pewnie niewyczuwalne.

 3. leszek:
  05 marca 2016 o godz. 11:03

  Nowy Hilux ma być twardszy jeszcze bardziej od poprzedniej wersji. wchodzą także inne silniki do tych aut, mniejsze pojemnością ale z większą mocą. Najbardziej znany był silnik 3.0 d z 177 KM. Teraz ma być to 2.4 d. Nowy przód zdecydowanie odświeżył ten samochód.

Dodaj komentarz