MotoNews.pl

Nowa Toyota PROACE VERSO na Salonie Samochodowym w Genewie

wtorek, 01 marca 2016

« poprzedni | news | następny »
Marka, model | ,
New-Toyota-Proace-Verso 1

Podczas rozpoczynającego się dziś Salonu Samochodowego w Genewie Toyota zaprezentuje nowy, 9-osobowy van PROACE VERSO. Nowy PROACE VERSO to przestronny samochód dostępny w trzech wersjach długości nadwozia oraz dwóch długościach rozstawu osi. Auto wyposażone jest w zaawansowane systemy bezpieczeństwa oraz nowoczesne technologie zwiększające komfort użytkowania. PROACE VERSO to doskonały towarzysz podróży dla rodzin, grup przyjaciół i współpracowników. Wraz z nowym modelem Toyota otwiera się na nowe grupy klientów, proponując im atrakcyjny, uniwersalny pojazd.

W przyszłości dołączy do tego modelu szeroka rodzina ciężarowych modeli PROACE oferujących bogate spektrum zabudów i wersji nadwoziowych.

Salon Samochodowy w Genewie potrwa od 1 do 13 marca.

Zdjęcia: Toyota

Waszym zdaniem:

  1. anakonda:
    04 marca 2016 o godz. 10:05

    Na rynku ogólnie jest dość mały wybór samochodów na większe niż 5 osobowe rodziny. Ten projekt dość dobrze wygląda. Wiadomo może w jakich wersjach silnikowych będzie dostępny?

  2. rudy:
    05 marca 2016 o godz. 13:11

    Auto bardzo fukcnjoanlne może zarazem podrózować nim większa rodzina jak równiez można przewozic nim spore ładunki. Diesle Toyoty są znane z niskiego spalania, ciekaw jestem jakie będzie ono w tym modelu. Proace Verso to taki rodzinny Van, w sam raz na wakacje ale zarazem praktyczny na codzień.

Dodaj komentarz