Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
ffhee
2.77

Toyota ProAce

Ceny nowych modeli

Ostatnie 13 wiadomości związane z Toyota ProAce:

Toyota z nową gamą pojazdów użytkowych, w tym elektrycznych

Toyota z nową gamą pojazdów użytkowych, w tym elektrycznych Toyota ogłosiła ambitny plan rozwoju na rynku pojazdów użytkowych. By sprostać temu wyzwaniu, zostanie poszerzona gama modelowa oraz wprowadzona zostanie nowa marka – Toyota Professional.

Toyota PROACE CITY wzmocni pozycję Toyoty na rynku

Toyota PROACE CITY wzmocni pozycję Toyoty na rynku Nowy, kompaktowy PROACE CITY zadebiutuje 30 kwietnia na targach 2019 Commercial Vehicle Show 2019 w Birmingham. Samochód został opracowany we współpracy z Grupą PSA i zadebiutuje na rynku na początku 2020 roku.

Toyota PROACE z gwarancją na milion kilometrów przebiegu

Toyota PROACE z gwarancją na milion kilometrów przebiegu Modele Toyota PROACE i PROACE Verso zostały objęte Gwarancją PRO na 3 lata z limitem aż 1 miliona kilometrów. Gwarancja PRO to ubezpieczenie zapewniające pokrycie kosztów napraw, oferowane w cenie auta.

Toyota PROACE dla profesjonalistów - nowe rodzaje zabudowy

Toyota PROACE dla profesjonalistów - nowe rodzaje zabudowy Toyota PROACE to samochód, który wzmocni każdą firmę. Model łączy tradycyjne atuty marki – niezawodność, niskie zużycie paliwa i wysoki poziom bezpieczeństwa, z zaletami, których klienci oczekują od segmentu vanów.

Toyota PROACE Camper - nie tylko na wakacje

Toyota PROACE Camper - nie tylko na wakacje W polskich salonach Toyoty dostępny jest już model PROACE w turystycznej wersji Camper. Na co dzień ten 7-osobowy van może wozić całą rodzinę. Łączy w sobie tradycyjne atuty marki.

Proace, czyli Toyota w nowym wymiarze

Proace, czyli Toyota w nowym wymiarze Proace obecnej generacji to powstały w kooperacji z francuskim koncernem PSA samochód o nieprzeciętnych możliwościach przewozowych, który na pokład może zabrać do 9 osób, a w ekskluzywnej wersji zadowoli nawet prezesa.

Pozostałe artykuły ...