MotoNews.pl

Premiera MINI Cabrio na Motor Show w Poznaniu

22 marca 2016

Marka, model | ,
MINI-Cabrio-Poznan-Motor-Show-2016

Już 31 marca na targach Motor Show w Poznaniu odbędzie się polska premiera nowego MINI Cabrio, ekscytującego kabrioletu łączącego charakterystyczne dla marki gokartowe doznania z jazdy z wyróżniającą się stylistyką.

MINI Cabrio to kolejny zaprezentowany model z nowej gamy MINI. Jego środowiskiem naturalnym jest styk tętniącej życiem metropolii i bulwaru nad oceanem. Właśnie takie miejsce było inspiracją przy projektowaniu stoiska MINI na targach Motor Show 2016 w Poznaniu. Odwiedzający stoisko MINI będą mieli okazję przez chwilę poczuć się jak na kalifornijskim wybrzeżu, co z pewnością ułatwi wyjątkowy kolor premierowego modelu: Caribbean Aqua.

Główne cechy samochodu to frajda z jazdy pod otwartym niebem, cztery miejsca, jeszcze bardziej sportowy charakter i wyższa funkcjonalność. MINI Cabrio nie da się pomylić z żadnym innym samochodem – to doskonała równowaga pomiędzy elegancją a sportowym charakterem. Dzięki temu Cabrio jest samochodem dla prawdziwych indywidualistów. Jego cechą charakterystyczną jest przede wszystkim miękki, składany dach, którego otwieranie i zamykanie trwa jedynie 18 sekund i może się odbywać także w czasie jazdy z prędkością do 30 km/h. MINI Cabrio wyróżnia się też swoją sylwetką oraz bardzo bogatą paletą kolorów nadwozia, w tym Caribbean Aqua metalic, lakierem zaprezentowanym po raz pierwszy przy okazji premiery tego modelu.

Na stoisku, poza najnowszym MINI Cabrio goście zobaczą też inne modele z gamy marki, w tym wprowadzonego pod koniec ubiegłego roku MINI Clubman, auta udowadniającego, ze MINI może być także samochodem dla całej rodziny.

Zdjęcia: BMW/MINI