MotoNews.pl

Opel Cascada Supreme: więcej niż kabriolet na wszystkie pory roku

28 września 2016

Kategoria | Premiery
Marka, model | ,
opel-cascada-supreme-303000

Nowa edycja specjalna Opla Cascady przeznaczona jest dla klientów oczekujących od kabrioletu na wszystkie pory roku czegoś więcej. Detale i odcienie wszystkich kolorów modelu Opel Cascada Supreme zostały starannie dopasowane.

Opel Cascada Supreme w nowych kolorach

Począwszy od listopada, tego czteromiejscowego kabrioleta można będzie zamówić w specjalnych odcieniach. Klienci będą mieć do wyboru czerwień „Pull Me Over Red”, biel „Summit White” lub czerń „Black Meet Kettle”. Trzy nowe kolory podkreśla czerń osłony chłodnicy wraz z czarnymi lusterkami bocznymi oraz 20‑calowymi obręczami kół ze stopów lekkich, częściowo pokrytymi czarnym błyszczącym lakierem. Z kolei oprawy lamp przeciwmgielnych oraz belka z logo Opla wyróżniają się kolorami zgodnymi z kolorem nadwozia. Czarny dach Acoustic otwiera się w ciągu zaledwie 17 sekund, również w czasie jazdy z prędkością do 50 km/h. I zgodnie ze swoją nazwą, kiedy jest zamknięty, tworzy we wnętrzu pojazdu subtelną, cichą atmosferę, nawet przy dużej prędkości.

Miłośnicy kabrioletów będą mogli zobaczyć Opla Cascadę Supreme już wkrótce na światowej premierze w trakcie paryskich targów Mondial de l’Automobile (1–16 października).

Opel Cascada Supreme z nowym wnętrzem

Również wnętrze nowej Cascady Supreme dowodzi niezwykłej dbałości o szczegóły. Jaskrawa czerwień szwów na fotelach oraz tapicerce drzwi i elementach wykończenia kokpitu to nawiązanie do sportowej czerwonej linii podkreślającej kontury futurystycznego studyjnego Opla GT Concept. Kontrastują z nią starannie wykonane czarne przeszycia na kierownicy, konsoli centralnej i mieszku dźwigni zmiany biegów. Do tego dochodzą ozdobne listwy na desce rozdzielczej wykończone luksusowym czarnym lakierem fortepianowym. Jako wyposażenie dodatkowe dostępne są podgrzewane ergonomiczne fotele z atestem AGR i skórzaną tapicerką „Siena” oraz podgrzewana trójramienna kierownica.

Zdjęcia: Opel