MotoNews.pl

Nowa, limitowana seria Skoda Citigo Fun

07 października 2016

Kategoria | Premiery
Marka, model | ,
skoda-citigo-fun 2

W polskich salonach czeskiego producenta pojawi się nowa, limitowana edycja Skoda Citigo Fun. Zindywidualizowane detale stylistyczne oraz bogate wyposażenie zwiększają atrakcyjność, jak i korzystność zakupu najmniejszego modelu czeskiej marki.

Skoda Citigo Fun

Skoda Citigo Fun wprowadza nowy wymiar komfortu i emocjonalnego charakteru miejskiego modelu. Ta limitowana edycja bazuje na podstawowej, korzystnie skalkulowanej wersji wyposażenia Ambition. Została ona wzbogacona o szereg elementów wpływających na wygodę w codziennej eksploatacji. Dają one też możliwość wyróżnienia się niepowtarzalnym stylem.

Zewnętrzne elementy wchodzące w skład pakietu Fun obejmują przeznaczone do tej wersji, przykuwające wzrok okleiny z linii Fun na masce, drzwiach i pokrywie bagażnika oraz przyciemnione tylne światła.

Wnętrze

Szczególną atmosferę w kabinie wprowadza unikatowa konfiguracja z tapicerką o wzorze Fun, konsolą środkową w kolorze niebieskim, dekorem na desce rozdzielczej w kolorze białym z okleiną Fun oraz trójramienną skórzaną kierownicą z dekorem w kolorze białym. Ponadto wersja Fun posiada w standardzie także szereg elementów znanych już wcześniej z listy wyposażenia opcjonalnego: czternastocalowe obręcze kół ze stopów lekkich o wzorze Apus, tylne szyby o wyższym stopniu przyciemnienia Sunset, radioodtwarzacz Swing z Bluetooth oraz uchwyt na smartfon.

Ceny

Dopłata do tak bogato wyposażonej, niepowtarzalnie wyglądającej wersji Skoda Citigo Fun wynosi tylko 4 600 zł. Wersja Fun dostępna jest z dwoma wariantami nadwozia modelu Citigo oraz obydwoma wersjami silnikowymi (z opcją automatycznej skrzyni ASG dla wersji pięciodrzwiowej 1.0 MPI 75 KM).

Produkcja modelu Skoda Citigo Fun rozpocznie się pod koniec października, ale już można składać na nią zamówienia.

Skoda Citigo

Obecny od 2012 roku na polskim rynku najmniejszy model Skody pozostaje niezmiennie jedną z najpopularniejszych pozycji w swoim segmencie: od stycznia do końca sierpnia bieżącego roku zarejestrowano 1 615 nowych egzemplarzy Citigo, co daje mu pewne trzecie miejsce w swoim segmencie na polskim rynku.

Zdjęcia: Skoda Citigo