MotoNews.pl

Pachura Moto Center na Poznań Motor Show 2017

02 kwietnia 2017

AMG-S63-Cabrio

Kolejny raz mamy przyjemność poinformować o naszym uczestnictwie w Poznań Motor Show. Tegoroczne targi odbędą się w dniach 6 – 09.04.2017 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jest to największa tego typu impreza w Polsce i czwarta w Europie, a w czasie jej trwania tysiące zwiedzających mają możliwość podziwiania stoisk pełnych najpiękniejszych i najnowszych modeli samochodów. Organizatorzy zapewniają, że nadchodząca edycja obfitować będzie w jeszcze większą ilość atrakcji, niespodzianek i premier.

Pachura Moto Center – ekspozycja na Poznań Motor Show

My również zadbaliśmy o to, by na naszym stoisku pojawiło się coś wyjątkowego. Specjalnie z myślą o odwiedzających przygotowaliśmy aż sześć modeli aut. Odwiedzając nas będzie można zobaczyć: Audi R8 (630 KM i 580 Nm) i Audi SQ7 (520 KM i 970 Nm) – oba kompleksowo przebudowane przez firmę ABT Sportsline, firmowe „show car’y” Pachura Moto Center: Audi RS4 (636 KM i 597 Nm) oraz BMW M3 E92 (631 KM i 561 Nm) w nowych barwach na sezon 2017. Zaprezentujemy również Mercedesa S63 AMG Cabrio z komputerem sterującym PEC Performmaster (702 KM i 1000 Nm), a dopełnieniem będzie przygotowane w naszej firmie Porsche Carrera 4S Cabrio wyposażone w pakiet stylistyczny TechArt i oszałamiający wydech Akrapovic. Odwiedzający nasze stoisko będą mieli okazję zapoznania się z najnowszymi jednostkami sterującymi Alpine. Ponadto w związku z nawiązaniem współpracy z firmą Recaro, której produktów jesteśmy dystrybutorem pokażemy też następujące modele foteli samochodowych: Sportster CS, Ergomed ES SAB, Style, Speed, Pro Racer SPG Hans w czarnym welurze. Dodatkowo na stoisku Auto Motor i Sport zaprezentujemy Ferrari 488GTB z wydechem Akrapovic.

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzania nas podczas Poznań Motor Show. Znajdziecie nas w hali nr 6A, stoisko nr 4A.

Zdjęcia: Pachura Moto Center