MotoNews.pl

Już niebawem II Zlot Mitsubishi!

19 kwietnia 2017

Kategoria | Rynek
Marka, model |
bscp 170916 zlot mitsubishi 1 39

Wyczekiwany z niecierpliwością II Zlot Mitsubishi odbędzie się już w ostatni weekend maja – 26-28.05.2017 r. Właściciele samochodów spod znaku Trzech Diamentów tym razem mają okazję, by spotkać się w malowniczej Jurze Krakowsko- Częstochowskiej – trasy zlotu poprowadzą uczestników wśród lasów i licznych atrakcji turystycznych tego regionu.

Miłośnicy Mitsubishi mogą już zgłaszać swój udział na specjalnie przygotowanej stronie imprezy: https://zlotmitsubishi.pl/ Swoją obecność potwierdzili już pierwsi entuzjaści – w tym ambasadorzy marki, znani aktorzy, Anna Cieślak i Maciej Stuhr.

Motoryzacyjny piknik z nutką adrenaliny

Zlot Mitsubishi jest adresowany do wszystkich właścicieli aut tej marki oraz ich rodzin i przyjaciół. Zeszłoroczna edycja zgromadziła niemal 300 entuzjastów samochodów Mitsubishi i została gorąco przyjęta przez uczestników.

Na Zlocie Mitsubishi nie mogłoby oczywiście zabraknąć sportowego ducha, z którego słynie marka. Bogaty w atrakcje program zlotu daje możliwość rywalizacji na jednej z czterech ekscytujących tras: turystycznej, sportowej, terenowo-turystycznej oraz terenowej, a w zależności od wybranej grupy – rozwiązywania zagadek i zwiedzania atrakcji turystycznych z przewodnikiem. Trasy przejazdowe różnią się charakterem, nawierzchnią, zadaniami i poziomem trudności.

Punktem wspólnym dla wszystkich załóg będzie Miasteczko 4×4 Mitsubishi, gdzie uczestnicy przesiądą się do specjalnie przygotowanych modeli Mitsubishi 4WD w wyjątkowych specyfikacjach Monster i Adventure i pod okiem instruktora pokonają terenowy tor przeszkód. W trakcie specjalnie przygotowanego programu nie zabraknie aktywności podnoszących adrenalinę oraz profesjonalnej opieki i atrakcji dla najmłodszych uczestników. Impreza stworzy również okazję do poznania ambasadorów marki i znanych aktorów – Anny Cieślak i Macieja Stuhra.

Powrót do korzeni w japońskim stylu

Jednym z głównych celów tej imprezy, obok integracji i promowania turystyki samochodowej jest przybliżenie uczestnikom japońskiej kultury i korzeni firmy.

Tegoroczny Zlot odbywa się w setną rocznicę premiery pierwszego modelu marki – Modelu-A – który stał się pierwszym masowo produkowanym samochodem w historii Japonii. Impreza będzie okazją do świętowania tej ważnej daty, dlatego ceremonia wręczenia oraz piknik utrzymany będzie w stylu japońskim.

Więcej informacji na temat II Zlotu Mitsubishi oraz formularz zapisów można znaleźć na stronie https://zlotmitsubishi.pl/

Zdjęcia: Mitsubishi