MotoNews.pl

Seat Mii by Cosmopolitan – nowe oblicze kobiecości

04 maja 2017

Kategoria | Premiery
Marka, model | ,
Seat-Mii-Cosmo 2

Stylowe akcenty, wyjątkowy design i rozwiązania technologiczne, których oczekują współczesne kobiety. Tak prezentuje się nowe miejskie auto w unikalnym stylu, który nadały mu czytelniczki jednego z najbardziej popularnych magazynów na świecie. Oto nowy Seat Mii by Cosmopolitan.

Współpraca Seata i czasopisma „Cosmopolitan”, która rozpoczęła się na początku 2015 roku, jest kolejnym efektem kreowania trendów przez hiszpańskiego producenta. Wcześniej na drogach pojawił się kobiecy model Mii by Mango. W przypadku auta noszącego na tylnej klapie etykietę Cosmo loves Mii, przez niemal dwa lata zbierano komentarze i opinie młodych dziennikarek oraz czytelniczek magazynu, po który sięga 100 milionów pań na całym świecie. Zgromadzone pomysły odzwierciedlono zarówno w designie, jak i wyposażeniu najnowszego wcielenia Mii.

Seat Mii by Cosmopolitan – kobiece detale

Nowoczesny Seat Mii by Cosmopolitan zadebiutował w dwóch wyjątkowych kolorach – Violetto i Candy White. Auto wyróżnia się harmonijnym połączeniem barw. Osłona lusterek w odcieniu Bismuth, dwukolorowe logo na pokrywie bagażnika, okno dachowe w kolorze czarnym, osłona przeciwsłoneczna z lusterkiem oraz dwukolorowe felgi aluminiowe doskonale do siebie pasują.

Nowy Seat Mii by Cosmopolitan zachwyca także wnętrzem. Jego przestrzeń została zaprojektowana tak, aby cieszyć kobiece oko. W kabinie na pierwszy plan wysuwa się eleganckie wzornictwo deski rozdzielczej w kolorze Violetto oraz stworzone specjalnie dla tego modelu fotele z tapicerką Alcantara w tym samym odcieniu z przeszyciami w kolorze Bismuth. Także kierownica obszyta skórą, mieszek dźwigni zmiany biegów i dźwignia hamulca ręcznego podkreślają niezwykłą osobowość nowego Mii. Całość wieńczy opcjonalne okno dachowe.

Pomocni asystenci

Nowego Mii by Cosmopolitan wyposażono także w przydatne udogodnienia zapewniające bezpieczną i komfortową jazdę, w tym Hill Hold Control (system zabezpieczający przed staczaniem się auta na nierównym terenie). Spośród innych dodatków kierowcy nowego Mii mogą wybrać m.in. czujniki parkowania i 300-watowy system dźwiękowy.

Nowy Mii by Cosmopolitan dostępny jest w wersji 3- lub 5-drzwiowej. Samochód oferowany jest już w cenie od 47 659 zł.

 

Zdjęcia: Seat