MotoNews.pl

Mercedes-Benz Viano: luksus, wygoda i wyrafinowanie

29 września 2017

Mercedes-Viano-002

W świecie biznesu estetyka, klasa i komfort są kluczowymi czynnikami od których zależy zadowolenie podróżującego. Podróż bowiem, to nie tylko spokojne przemieszczanie się z miejsca na miejsce, ale bardzo często czas pracy czy spotkań biznesowych.

Mercedes-Benz Viano – flagowy samochód do transportu Vip-ów

Mercedes-Benz Viano jest idealnym połączeniem prestiżu i wyrafinowania, jaki zwyczajowo oferuje Mercedes z komfortem przestrzennego, praktycznego Vana. Viano skierowany jest do specyficznej grupy odbiorców: biznesmenów, kierowników wyższego szczebla czy też Vip-ów, dlatego perfekcyjne, indywidualne wnętrze dostosowane do potrzeb stanowi punkt, który należy wziąć pod szczególną rozwagę. Luksusowe wykończenie Mercedesa, który właśnie opuścił Carlex Design, to zasługa szytego na miarę wnętrza. Epatuje ono klasyczną elegancją połączoną z designerskim, nowoczesnym wzornictwem, uwidaczniającym się w sposobie szycia oraz pikowania foteli. Umiejętne połączenie najlepszej jakości skóry brązowej, czarnej oraz alkantary sprawia, że w samochodzie można przyjemnie spędzić nawet długie godziny.

 

W Mercedesie Viano od Carlex nie mogło zabraknąć również prestiżowo wykonanej przestrzeni szoferskiej, którą urozmaicają eleganckie elementy wykonane z drewna: dekoracyjne listwy deski rozdzielczej, listwy boków drzwiowych, a także gałka zmiany biegów. Wszystkie te dodatki wtapiają się we wspaniałą skórę, która obleka niemal każdy element wnętrza, gwarantując nie tylko wyjątkowe wrażenia estetyczne, ale przede wszystkim znacznie podwyższają komfort jazdy. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z realizacji, jednocześnie czekając na wasze opinie.

Zdjęcia: Carlex Design