MotoNews.pl

Ferrari 812 Superfast by Carlex Design

04 maja 2021

Ferrari-812-Superfast-Carlex-Design

Carlex Design miał przyjemność gościć w swoim atelier niezwykły pojazd – Ferrari 812 Superfast. Ta piękna i ekscytująca maszyna otrzymała od specjalistów Carlex Design zupełnie odmienione wnętrze, łączące kontrastowy, sportowy styl z dozą luksusowego rękodzieła. Na pierwszy rzut oka środek Ferrari został utrzymany w ciemnej tonacji.

Przyglądając się jednak bliżej, można dostrzec ciekawa grę faktur skóry i Alcantary®, ozdobionych energicznymi, kontrastującymi żółtymi i szarymi akcentami. Uwagę przykuwają fotele pojazdu, które zostały precyzyjnie i bogato ozdobione oryginalnymi przeszyciami, kolorowymi wstawkami, perforacja i haftami.

Ferrari 812 Superfast Carlex Design 4

Modyfikacji zostały poddane także, miedzy innymi, tunel środkowy i deska rozdzielcza z lakierowanymi na żółto elementami, boczki drzwi, haftowana podsufitka oraz, oczywiście, kierownica pojazdu, ręcznie obszywana i ozdobiona lakierowaniem.

Projekt Carlex Design objął również dywaniki i przestrzeń za siedzeniami, w której została zamontowana tabliczka znamionowa, świadcząca o absolutnie jednostkowym charakterze tego modelu.

Ferrari 812 Superfast by Carlex Design jest imponującym pokazem wyobraźni naszych designerów oraz umiejętności i precyzji naszych mistrzów tapicerstwa, którzy za każdym razem udowadniają, ze granice kreatywności i możliwości zależą wyłącznie od ludzkiego umysłu.

Ferrari 812 Superfast Carlex Design 14

Zdjęcia: Carlex Design