MotoNews.pl

Carlex Design: Ferrari Purosangue – wyższy poziom luksusu

16 maja 2023

Kategoria | Carlex Design  Premiery  Tuning
Marka, model | ,
Carlex-Design-Ferrari-Purosangue

Carlex Design, renomowany producent motoryzacyjny, raz jeszcze przedefiniował pojęcie luksusu i stylu dzięki najnowszej modyfikacji SUV-a Ferrari Purosangue. Ta niezwykła transformacja obejmuje zarówno modyfikację zewnętrzną, jak i wewnętrzną, które przenoszą doznania z jazdy na zupełnie nowy poziom.

Carlex Design Ferrari Purosangue 1

Ferrari Purosangue – modyfikacja zewnętrzna

Eksperckie umiejętności Carlex Design doskonale widać w modyfikacji zewnętrznej Ferrari Purosangue. Pojazd zachwyca efektownym, dwukolorowym lakierowaniem: w górnej części dominuje butelkowa zieleń, natomiast dolna część została utrzymana w szczotkowanym, srebrnym lakierowaniu z zielonymi elementami. Samochód został wyposażony w oryginalne, 23-calowe felgi Carlex Design, które idealnie harmonizują z całością projektu.

Carlex Design Ferrari Purosangue 3

Wnętrze Ferrari Purosangue

Wnętrze Ferrari Purosangue po modyfikacji Carlex Design to prawdziwa uczta dla zmysłów. Nowa tapicerka utrzymana jest w odcieniach butelkowej zieleni i złamanej bieli. Fotele zostały wzbogacone o perforację, która nie tylko pełni funkcję praktyczną, ale także stanowi element dekoracyjny, dodając wnętrzu wyjątkowego charakteru. Deska rozdzielcza została wykończona wysokiej jakości Alcantarą, a centralny podłokietnik i boczki drzwi pokryto skórą. Dekoracyjne przeszycia z rzemienia na fotelach i boczkach drzwiowych to kolejny oryginalny element. Skórzana kierownica podkreśla ekskluzywny charakter wnętrza.

Carlex Design Ferrari Purosangue 2

Carlex Design nie tylko zmienia wygląd, ale także podnosi doznania z jazdy. Ta niezwykła modyfikacja Ferrari Purosangue stanowi wyraz doskonałości i wyjątkowego kunsztu firmy Carlex Design. Ich pasja i precyzja w projektowaniu wnętrz samochodowych przyciągają uwagę entuzjastów motoryzacji na całym świecie.

Ferrari Purosangue po modyfikacji Carlex Design to połączenie doskonałego designu, luksusu i wyrafinowania. Ta unikalna kombinacja zmienia sposób postrzegania luksusowych SUV-ów, a Carlex Design potwierdza swoją pozycję jako lider w branży modyfikacji wnętrz samochodowych.

Źródło: Carlex Design