MotoNews.pl

Nowy, sportowy pakiet dla BMW X3 M

16 lipca 2010

Kategoria | Tuning
Marka, model | ,
BMW X3 M Sportpaket 2

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia sportowego pakietu przygotowanego przez BMW dla modelu X3 M na rok 2011. Sports Package obejmuje m.in. opcjonalne wykończenie nadwozia metalicznym lakierem w czarnym odcieniu „Carbon Black” i nowe 19-calowe felgi i zawieszenie sportowe.

We wnętrzu w ramach pakietu sportowego zamontowana zostanie wielofunkcyjna kierownica obita skórą i układ kierowniczy o zmiennym przełożeniu. Dla wariantu X3 xDrive35i z 8-biegową skrzynią automatyczną Steptronic BMW przewiduje specjalną kierownicę z manetkami do zmiany biegów. Oferta zmian opcjonalnych obejmuje zamontowanie sportowych foteli z przodu obitych kombinacją tkaniny i skóry i podsufitkę w kolorze antracytowym.

Na pakiet poprawiający aerodynamikę składają się: nowe fartuchy boczne, nadkola i fartuch przedni i tylny, nowe relingi dachowe i listwy wykończeniowe szyb.

Niestety nie znamy jeszcze ceny pakietu sportowego BMW, zostanie ona ogłoszona w drugim kwartale 2011 roku, kiedy Sports Package wejdzie do sprzedaży.

Zdjęcia: BMW