MotoNews.pl

Senner Audi A5 Cabrio

07 września 2010

Kategoria | Senner Tuning  Tuning
Marka, model | ,
Senner Audi A5 Cabrio 9

Tuner Audi, firma Senner Tuning Inc. oferuje obecnie obszerny program indywidualizacji dla aktualnej wersji Audi A5/S5 z odkrytym dachem. Moc benzynowych jednostek turbo napędzających ten kabriolet zwiększono do 275 KM, a maksymalny moment obrotowy do 430 Nm dzięki zastosowaniu sportowych filtrów powietrza i optymalizacji oprogramowania sterującego pracą silnika. Oprócz tego skrócono czas reakcji przy poborze paliwa przez jednostkę napędową.

Tuner z Ingelheim oferuje dla Audi A5 także specjalny, sportowy układ wydechowy z końcówkami rur o wymiarach 88x74mm, który gwarantuje dźwięk tak głęboki, że przyprawi was o gęsią skórkę na całym ciele. .

Na A5 zamontowano także lekkie, 20-calowe obręcze Varianza TIS z prawej strony i Schwert SC1 z lewej strony oraz opony Vredestein o wymiarach 245/30 R20 i 295/25 R20. Nadwozie zyskało nowy spojler w typie RS6 Design oraz ładniejszą kratkę osłony chłodnicy, lusterka boczne, również w stylu RS6 Design oraz tylną osłonę ze sportowymi płetwami dyfuzorów.

We wnętrzu, jak to zwykle bywa w przypadku tuningu, znajdziemy skórzane obicia i mnóstwo aplikacji z włókna węglowego np. na sportowej kierownicy, tarczy tachografu, pokrywie popielniczki i drzwiach.

Ofertę uzupełnia specjalny moduł obsługi dachu, który można składać i rozkładać przy użyciu pilota.

Zdjęcia: Senner Tuning Inc.