MotoNews.pl

Anderson Germany Audi R8 V10 Racing Edition

05 listopada 2010

Kategoria | Anderson Germany  Tuning
Marka, model | ,
Anderson Audi R8 V10 Racing 7

Anderson Germany, tuner z Düsseldorfu, znany jest z przeróbek luksusowych, sportowych sedanów. Tym razem zaproponował zestaw sportowych akcesoriów i nowy wygląd nadwozia dla modelu Audi R8.

By Audi R8 sprawiało naprawdę mocne wrażenie dodano mu zestaw felg o wymiarach 8.5×19 i 11×19 cali i opony 235-3519 / 295-30 R19. Ramiona obręczy pokryto karbonową powłoką, a brzegi lakierem w jaskrawym, pomarańczowym kolorze. Oczywiście nie zabrakło także zestawu poprawiającego aerodynamikę nadwozia w postaci brutalnie wyglądającego fartucha z przodu, wykonanego z włókna węglowego i tylnego spojlera z tego samego materiału, karbonowego dyfuzora, obudów lusterek bocznych i ramy szyby tylnej.

We wnętrzu Anderson Germany poszalał z elementami z włókna węglowego i skóry, ożywiając przytłumione kolory jaskrawymi pomarańczowymi przeszyciami na obiciach.

Pojazd zyskał także sportowy układ wydechowy z wyścigowymi katalizatorami i filtrami powierza, dzięki któremu jego waga zmniejszyła się o 17 kg. Wymieniono także elektroniczny układ zarządzający pracą silnika. Dzięki temu moc motoru Audi R8 zwiększyła się z seryjnych 525 KM do 585 KM, a maksymalna prędkość wzrosła o 12 km/h.

Zdjęcia: Anderson Germany