Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
ffffe
4.15

Honda Stream

Honda Stream '2004Honda Stream '2004Honda Stream '2004Honda Stream '2004

Honda Stream to kompaktowy MPV produkowany od 2000 do 2014 roku, który w ofercie zastąpił model Honda Shuttle. Nadwozie tego pięciodrzwiowego minivana łączy elementy charakterystyczne dla pojazdów typu MPV i kombi. Budowę modelu Stream oparto o płytę podłogową Hondy Civic, w związku z czym pojazd ma nieco mniejsze wymiary niż większość pojazdów tego typu na rynku (wysokość zaledwie 1,5 m, choć trzeba przyznać, że wewnątrz nie brak jest przestrzeni).

Honda Stream jest oferowana wyłącznie z silnikami benzynowymi i może przewieźć do siedmiu pasażerów.. Standardowo auto posiada napęd na przednią oś, ale dostępna jest także opcja z napędem na 4 koła. Honda Stream wykorzystuje także kilka efektownych nowinek technicznych, takich jak: system utrzymujący stałą prędkość i stałą odległość od poprzedzającego auta oraz system pomagający przewidzieć możliwą kolizję i uniknąć jej.

W 2007 roku na rynek weszła druga generacja Hondy Stream. Jej wygląd zewnętrzny charakteryzowało wiele zapożyczeń stylistycznych z Hondy Civic z roku modelowego 2006. W tym samym roku zaprzestano eksportu tego modelu do Europy, a w 2014 roku Honda zaprzestała produkcji modelu zastępując go modelem Honda Jade, która przeznaczona była głównie na rynek chiński.

Honda Stream - Fotogalerie

Ostatnie 1 wiadomości związane z Honda Stream:

Trzydrzwiowy Civic i Stream - premiery w Genewie

Trzydrzwiowy Civic i Stream - premiery w Genewie Europejską premierą jest natomiast nowy, siedmioosobowy kompaktowy MPV Stream, który ostatnio uzyskał w Japonii tytuł Auta roku 2001...

czytaj dalej