Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
ffffe
4.15

Honda Stream

Honda Stream '2004Honda Stream '2004Honda Stream '2004Honda Stream '2004

Honda Stream to kompaktowy MPV, produkowany od 2000 roku, który w ofercie zastąpił model Shuttle. Nadwozie tego pięciodrzwiowego minivana łączy elementy charakterystyczne dla pojazdów typu MPV i kombi. Stream oparto o płytę podłogową Civica, w związku z czym ma nieco mniejsze wymiary, niż większość pojazdów tego typu (wysokość zaledwie 1,5 m, choć wewnątrz nie brak przestrzeni).

Jest oferowany wyłącznie z silnikami benzynowymi. Standardowo ma napęd na przednią oś, ale dostępna jest także opcja 4x4. Może przewieźć do siedmiu pasażerów. Stream wykorzystuje także kilka efektownych nowinek technicznych, takich jak: system utrzymujący stałą prędkość i stałą odległość od poprzedzającego auta i system pomagający przewidzieć możliwą kolizję i uniknąć jej.

W 2007 roku na rynek wchodzi druga generacja tego modelu. Jej wygląd zewnętrzny charakteryzuje wiele zapożyczeń stylistycznych z Hondy Civic 2006.

Honda Stream - Fotogalerie

Ostatnie 1 wiadomości związane z Honda Stream:

Trzydrzwiowy Civic i Stream - premiery w Genewie

Trzydrzwiowy Civic i Stream - premiery w Genewie Europejską premierą jest natomiast nowy, siedmioosobowy kompaktowy MPV Stream, który ostatnio uzyskał w Japonii tytuł Auta roku 2001...