Trzydrzwiowy Civic i Stream - premiery w Genewie

Trzydrzwiowy Civic i Stream - premiery w Genewie06.03.2001
Europejską premierą jest natomiast nowy, siedmioosobowy kompaktowy MPV Stream, który ostatnio uzyskał w Japonii tytuł Auta roku 2001 ...

Trzydrzwiowa CIVIC i STREAM HONDA- premiera na genewskim autosalonie 2001 Premiera światowa i europejska w samym środku imprezy.

Trzydrzwiowy Civic i Stream - premiery w Genewie 1 Na 71 salonie motoryzacyjnym Honda zaprezentuje po raz pierwszy najnowszą trzydrzwiową wersję modelu Civic - pojazdu, który w oryginalny sposób daje wyraz typowemu sportowemu charakterowi Hondy. Dlatego też m.in. wersja Type R przedstawiona zostanie jako model topowy.

W Genewie Honda pokaże także nową płytę podłogową, która stanowi bazę dla pojazdów stosowanych w profesjonalnych wyścigach.

Trzydrzwiowy Civic i Stream - premiery w Genewie 2 Europejską premierą jest natomiast nowy, siedmioosobowy kompaktowy MPV Stream, który ostatnio uzyskał w Japonii tytuł "Auta roku 2001".

Jest to pierwszy pojazd Hondy produkowany seryjnie, który dysponuje drugą generacją silników VTEC. Stream odznacza się ponadto niewzykłymi możliwościami szybkiej adaptacji wnętrza.

Pod względem bezpieczeństwa obydwie genewskie premiery oraz pięciodrzwiowy Civic (który wchodzi na rynek 17 marca), należą do światowej czołówki. Zawdzięczają to wyczerpującym testom przeprowadzanym w największym na świecie i najnowocześniejszym centrum crash testów i badania bezpieczeństwa, jakie Honda otworzyła w marcu 2000 w japońskim Tochigi.