Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
eeeee
brak opinii

Toyota C-HR

 

Toyota C-HR (Coupé High Rider) to kompaktowy crossover SUV zaprezentowany po raz pierwszy na paryskim salonie samochodowym w 2014 roku jako studium projektu Toyota C-HR Concept. Produkcyjna wersja C-HR została zaprezentowana dwa lata później podczas marcowego Salonu Samochodowego w Genewie w 2016 roku.

Model oparty jest na płycie podłogowej Toyoty TNGA, na której bazuje również ósma generacja Toyoty Camry. Na rynkach europejskich Toyota C-HR oferowana jest z turbodoładowanym silnikiem benzynowym o pojemności 1,2 litra i manualną lub automatyczną skrzynią biegów lub z przekładnią automatyczną CVT zestrojoną z hybrydą o pojemności 1,8 litra.

Na targach motoryzacyjnych w Szanghaju w kwietniu 2019 r. Toyota zaprezentowała model C-HR w wersji elektrycznej.

Ceny nowych modeli

Ostatnie 30 wiadomości związane z Toyota C-HR:

Elektryczna Toyota C-HR 2020 zadebiutowała w Szanghaju

Elektryczna Toyota C-HR 2020 zadebiutowała w Szanghaju Toyota zaprezentowała na targach Auto Shanghai 2019 dwa nowe modele elektryczne - nową Toyotę C-HR oraz spokrewniony z nią model IZOA.

Nowa Toyota C-HR w limitowanej edycji Neon Lime

Nowa Toyota C-HR w limitowanej edycji Neon Lime Toyota C-HR w limitowanej edycji Neon Lime, opracowanej wspólnie z JBL, debiutuje podczas ekskluzywnego weekendu JBL Snow Party Event w Alpach Francuskich.

Toyota C-HR liderem rynku hybryd

Toyota C-HR liderem rynku hybryd W 2018 roku Toyota już po raz 4. z rzędu pobiła własny rekord sprzedaży samochodów na polskim rynku. Marka dostarczyła klientom 58 695 nowych aut, o ponad 5 500 egz. więcej niż rok wcześniej (+10,4%).

Nowa generacja systemów JBL w nadchodzących modelach Toyoty

Nowa generacja systemów JBL w nadchodzących modelach Toyoty Nowe modele Toyoty, które wejdą na polski rynek w 2019 roku, będą wyposażone w indywidualnie zaprojektowane systemy nagłośnienia firmy JBL nowej generacji. Systemy trafią do nadchodzących generacji modeli Camry, Corolla i RAV4.

Toyota C-HR będzie pierwszym samochodem elektrycznym Toyoty w Chinach

Toyota C-HR będzie pierwszym samochodem elektrycznym Toyoty w Chinach Do 2020 roku Toyota wprowadzi na chiński rynek 10 nowych zelektryfikowanych modeli. Na targach motoryzacyjnych w Pekinie marka zaprezentowała Corollę i Levina w wersji plug-in hybrid, które zadebiutują w Chinach w 2019 roku.

Toyota C-HR w nowej wersji Selection

Toyota-C-HR-Selection 4Toyota C-HR to pierwszy crossover w gamie Toyoty, który wprowadził do tego segmentu napęd hybrydowy oraz nowy standard pod względem designu. Samochód został zaprojektowany całkowicie od podstaw jako crossover, a jego podstawą konstrukcyjną ...

Pozostałe artykuły ...