Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
eeeee
brak opinii

Toyota Aygo

Toyota Aygo '2005Toyota Aygo '2005Toyota Aygo '2005Toyota Aygo '2005

Sprzedawana od roku 2005 roku Toyota Aygo to model zaprojektowany specjalnie na rynek europejski. Dość dziwaczna nazwa jest "alternatywnym" zapisem angielskiej frazy "I go" (idę) i ma sugerować mobilność auta. Aygo to najmniejszy model znajdujący się w ofercie koncernu Toyota, przeznaczony głównie dla młodych użytkowników o niezbyt zasobnej kieszeni.

W opracowaniu konceptu samochodu przykładano więc wagę do jak najmniejszych kosztów produkcji i użytkowania (zwłaszcza niskiego zużycia paliwa). Budową przypomina bardzo Citroena C1 i Peugeota 107. Mimo niewielkich rozmiarów jest autem dość bezpiecznym, w testach EuroNCAP uzyskał cztery gwiazdki.

Ceny nowych modeli

Toyota Aygo - Fotogalerie

Ostatnie 20 wiadomości związane z Toyota Aygo:

Toyota Aygo: lider wśród małych miejskich aut

Toyota Aygo: lider wśród małych miejskich aut Nieprzerwanie od 2017 roku ten sympatyczny, kolorowy maluch z Japonii jest numerem jeden w Polsce. Co miesiąc zajmuje najwyższe miejsce na podium statystyk rejestracji nowych samochodów.

Nowa edycja limitowana AYGO x-cite zadebiutuje na targach w Genewie

Nowa edycja limitowana AYGO x-cite zadebiutuje na targach w Genewie Nowa edycja specjalna Toyoty Aygo x-cite zadebiutuje podczas Geneva Motor Show 2019. Aygo x-cite to wersja z dwukolorowym wykończeniem – nadwozie w kolorze Pure Orange z czarnym dachem i lusterkami.

Nowa Toyota AYGO - lider segmentu A w nowym wydaniu

TOYOTA AYGO 2018 3Toyota AYGO to najpopularniejszy mały samochód w Polsce, który zajmuje niemal 25% segmentu A. W nowej odsłonie AYGO wyróżnia się jeszcze większym temperamentem, na nowo interpretując młodzieżowy charakter tego modelu. Samochód jest przy ...

Ruszyła przedsprzedaż nowej Toyoty AYGO

Ruszyła przedsprzedaż nowej Toyoty AYGO Toyota AYGO po faceliftingu zadebiutuje w Polsce w czerwcu tego roku. Światowa premiera odświeżonej Toyoty AYGO odbyła się na Targach Motoryzacyjnych w Genewie w marcu tego roku.

Polska premiera AYGO na targach w Poznaniu 2018

Toyota-AYGO-2018Salon Samochodowy w Poznaniu jest miejscem polskiej premiery Toyoty AYGO po faceliftingu. Podczas targów Toyota prezentuje także swoje osiągnięcia na polu alternatywnych napędów, samochodów terenowych i motorsportu. Toyota AYGO - nowa ...

Toyota na targach w Genewie - relacja video

toyota geneva 2018 0129Salon Samochodowy w Genewie pokazał, że najbliższe kilkanaście miesięcy zapowiada się w Toyocie ekscytująco. Już w czerwcu w salonach pojawi się jeszcze ładniejsze AYGO, przyszłoroczny Auris będzie miał dwa napędy hybrydowe i żadnego ...

Pozostałe artykuły ...