Letni Zlot Audi Klub Polska

Letni Zlot Audi Klub Polska31.08.2007
W najbliższy weekend obok Bydgoszczy, w miejscowości Pieczyska, odbędzie się Letni Zlot Audi Klub Polska. Zapowiada się, że tegoroczny zlot będzie największym z dotychczasowych. Swój przyjazd zapowiedziało kilkadziesiąt klubowiczów ...

...z całej Polski, którzy zjadą się na teren imprezy w sobotę 1 września.

Poprzednia, zimowa edycja zlotu odbyła się w styczniu i połączona była z jazdą autami po bydgoskim torze kartingowym gdzie każdy mógł sprawdzić się w roli kierowcy wyścigowego. Zabawy było co niemiara, nawet napędy quattro miały czasem problem z utrzymaniem aut na śliskiej drodze.

Tym razem zlot ma przyjąć formę pikniku gdzie miłośnicy czterech kółek OOOO, którzy dotychczas znali się głównie z Internetu, będą mogli kolejny raz spotkać się na żywo. Na nowych klubowiczów czeka na miejscu chrzest klubowy którego przebieg owiany jest wielką tajemnicą oraz naklejki i gadżety klubowe. Poza sobotnim grillem i całonocną imprezą przewidziane są też w niedzielę zmotoryzowane atrakcje, wrażenia są gwarantowane. Organizatorzy zapraszają fanów marki AUDI, miejsc noclegowych starczy dla wszystkich.

Oficjalny termin zlotu: 1 – 2 wrzesień 2007 (sobota, niedziela) Lokalizacja zlotu: Ośrodek Polonez, Pieczyska. Organizator: Klub AUDI Polska.

Źródło: Klub Audi Polska