MotoNews.pl

Porsche Cayenne CLR 558 GT

15 czerwca 2011

Kategoria | LUMMA Design  Tuning
Marka, model | ,
Porsche Cayenne CLR 558 GT 8

Niemiecka firma tuningowa Lumma Design przestawiła właśnie własny pomysł na poprawienie drugiej generacji Porsche Cayenne. Zmodyfikowane Porsche nosi nazwę Cayenne CLR 558 GT i posiada nowy zestaw poprawiający aerodynamikę nadwozia i poszerzający je. Składają się na niego: przeprojektowany, dwukolorowy zderzak przedni z mnóstwem diod LED i światłami przeciwmgielnymi, karbonowo-kevlarowa maska silnika z otworami wentylacyjnymi, poprowadzone wysoko fartuchy boczne, poszerzone nadkola i przemodelowany zderzak tylny z dyfuzorem i trzema końcówkami rur wydechowych umieszczonymi po środku.

Transformacji luksusowego SUVa dokonano także montując w nim przydymione reflektory, nowy dach i spojlery w tyle oraz masywne, 22-calowe felgi z oponami w rozmiarze 295/30 22.

We wnętrzu znajdziemy zestaw aluminiowych nakładek na pedały gazu, sprzęgła i hamulca, podświetlane progi drzwiowe i skórzane dywaniki dla pasażerów i w przedziale bagażowym.

Poprawki techniczne ograniczono do wymiany standardowego układu wydechowego na sportowy i dodaniu elektronicznego modułu obniżającego (dla modeli wyposażonych w zawieszenie pneumatyczne).

Zdjęcia: LUMMA Design, opracowanie: BM